Karštas viliotinis mergvakario jaunajai | Salsosritmu.lt

Karštas viliotinis mergvakario jaunajai

karstas viliotinis mergvakario jaunajaiLabas.

Dar vienas šeštadienio vakarui užsakymas sušokti striptizą  mergvakariui Kaune. Kaip tik tuo metu buvau Vilniuje ir su partneriu ruošėmės pasirodymams. Mes daug dirbam, kad išgauti kuo geresnį rezultatą ir užsakovas liktų visumoj patenkintas. Taigi,susiruošiau pasirodymo aprangas ir išlėkiau į Kauną. Su lyg kiekvienu tokiu išvažiavimu,savyje aš pastebiu,kad vis mažiau jaudinuosi ir išlieku ramus. Kad kelionė neprailgtų,pasileidžiu savo mėgiama muziką,taip dar labiau atsipalaiduoju.

Ir štai aš jau vietoje. Kaip orientyrą pamačiau stovintį autobusiuką papuoštą balionais. Supratau,jog pataikiau tiksliai čia. Kaip ir visada mane maloniai pasitinka daili mergvakario Kaune organizatorė. Ši šventė moterims ypatinga, todėl šią dieną jos būna išskirtinai gražios. Su mergvakario organizatore aptarėme pasirodymo ypatumus ir jau buvau lydymas į persirengimo kabiną :).

Tai buvo erotinių prekių parduotuvė, kurios aplinka suteikė puikią atmosferą mano viliotiniui, įdegusiam kūnui, seksualiems judesiams.

Ir štai aš pasiruošęs, Baltas, dailus daktaro kostiumas jau ant mano seksualaus, raumeningo, įdegusio kūno. Kraujas verda,aš kupinas pykčio ir aistros. Žinau,kad tuoj išeisiu ir  nustebinsiu mergvakario jaunąją,bei kitas merginas. Pradėjo kaukti sirenos, aš išbėgau ir stereoskopu tikrinau mergvakario jaunosios širdį, pulsą, plaučius. Jos kvėpavimas jau buvo nusilpęs, tad nusprendžiau jai skirti geriausių vaistų – karštą vyro viliotinį.

Iš pradžių mergvakario jaunoji buvo įsitempus, jai tai buvo netikėta dovana, bet po kelių seksualių judesiukų ir lietimų ji neatsilaikė mano žavesiui, atsipalaidavo. Kartkartėmis leisdavau jai paliesti mano kūną, bet neilgiu nei pora sekundžių. Ją tai erzino, o stebinčiąsias merginas tiesiog audrino ir jos vis klykė, kai aš dar pridėdavau savo klubų judesį aštuonetuku. Pats negaliu nusistebėti, kaip moterims patinka žiūrėti, kai seksualiai juda vyro klubai. Jos tarsi kažką įsivaizduoja ir save nukelia kažkur kitur…

Trečio šokio metu, mergvakario jaunosios akyse įžvelgiau laimę, liepsnojančią aistrą. Jos akys degė ir ji negalėjo patraukti akių nuo manųjų. Man patiko šis stiprus akių kontaktas,verčiantis šokti dar aistringiau.

Pasirodymas pavyko puikiai, mergvakario jaunoji ir kitos dalyvės liko laimingos ir patenkintos. O man nėra nieko nuostabesnio, kaip matyti jų besišypsančius veidus.

vyrų viliotinis Kaune Vilniuje kaina striptizo sokejas kaune klaipedoje siauliuose panevezyje alytuje striptizo pamokos striptizas vilniuje kaune kaina mergvakario priesaika striptizo šokėjas karstas viliotinis mergvakario jaunajai

Ir jūs ieškote striptizo šokėjo jūsų mergvakariui?

Skambinkite ir atsakykite mums į šiuos klausimus:

  1. Kelintą dieną ir kur norite jog atvyktų striptizo šokėjas?
  2. Kiek merginų dalyvaus ir kokie tai žmonės?
  3. Kokios programos norėtumėte? Gal turite specialių pageidavimų?

SUSISIEKITE: https://www.salsosritmu.lt/kontaktai – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X