Klubinė Šokių pamoka gimtadieniui | Salsosritmu.lt

Klubinė Šokių pamoka gimtadieniui

Klubinė Šokių pamoka gimtadieniui

SalsosRitmu šokių studija gavo iškvietimą, jog privačiame name vyks gimtadienis ir gimtadienio sūkurį norima pakviesti šokių mokytoją, kuris pamokins šokti klubinių šokių žingsnelių, taip pat pamokins vyrus kaip sukti šokyje moterį, kaip ją nulenkti, pakelti. Ši šokių pamoka yra išskirtinė tuo, jog žmonės išmokę šiuos žingsnelius ir technikas gali pritaikyti kur tik nori – bendradarbių susitikimuose, naktiniuose klubuose, vakarėliuose, gimtadieniuose grojant bet kokiai muzikai.

Taip pat ši pamoka išskirtinė iš vysų tuo, jog ji labai paprasta ir netgi gimtadieniuose esantiems niekur nešokusiems žmonėms – ji pakankamai paprasta. Trečia, tai orientuota į vyrus, kadangi visas šokis priklauso nuo vyrų, jeigu jiems bus įdomu, jeigu jie supras, išmoks kaip vesti, valdyti moterį šokyje, pats šokis taps gražus, subtilus ir korektiškas.

Mūsų šokių mokytoją Airiną be proto mėgsta vyrai, nes jis orientuojasi į juos. Kaip Airinas sako: „moteris yra vyro veidrodis. Kaip vyras šoka, taip moteris – atvaizdas atkartoja jį“

Nuo Airino:

Sveiki, gavau iškvietimą atvykti pravesti klubinę šokių pamoką gimtadieniui į privatų namą esantį Vilniuje. Susikroviau daiktus, pasiėmiau fotografą, šokių partnerę ir visi trys išvažiavome įsivedę į navigaciją ieškoti, kur gi tas gimtadienis vyksta ir pralinksminti žmones bei pamokinti šokti.

Atvykę buvome maloniai pasitikti ten vietoje gyvenančių žmonių. Mus palydėjo į svetainę, pastatėme savo salsosritmu plakatą, uždėjome muziką ir jau pradėjo apšilimą klubinių. Aišku žmonės būna išgėrę, numeta visokių replikų, bet mes esame įpratę ir į tai nekreipiame dėmesio.

Visi pradėjo juoktis, kai pradėjome daryti apšilimą pagal klubinę muziką. Ji taip užveda ir paruošia žmones šokiui. Matai jų veiduose šypseną ir mimikas reiškiančias:
– „Nejaugi tokia ir bus paprasta šokių pamoka?“

Sustačiau ratu poras, pats su partnere atsistojau per vidurį ir pradėjau aiškinti vyrams, kaip riekia vesti moterį. Mačiau jų veiduose, kad jiems tai įdomu. Juk didžioji dalis jų visą gyvenimą troško išmokti gerai valdyti šokyje moterį, o dabar jie turi puikią galimybę tai pramokti.

Išmokinę pagrindinių sukinių, nulenkimų, netgi pakėlimą sustačiau su kolegomis kėdes į liniją ir vyrams reikėjo eiti pakviesti moterį šokiui. Buvo geras spektaklis. Išjungėme šviesas ir vienas po kito vyrai ėjo ir kvietė damas šokiui. Šokių pamoka tapo kaip žaidimas.

Visi plojo klykė, kai vyras padarydavo kokį nulenkimą ar pakėlimą moteriai. Buvo smagu. Kai pagalvoji atėję mes radome juos sėdinčius prie stalo, išėjome palikę juos visus šokančius ir sukančius šokių aikštelėje. Pasidarėme bendrų nuotraukų ir atsisveikinome.

Ir jūs ieškote šokių mokytojo Klubinei šokių pamokai?

  • Kur ir kada rengsite renginį?
  • Kiek žmonių ir kokio amžiaus tie žmonės bus?
  • Ar turite specialių pageidavimų?

Susisiekite:

https://www.salsosritmu.lt/kontaktai

Raktiniai žodžiai:

Šokių pamoka gimtadieniui, šokių pamoka mergvakariui, šokių pamoka bernvakariui, šokių mokytojas mergvakariui, šokių mokytojas bernvakariui, šokių pamoka vakarėliui, klubinė šokių pamoka, klubiniai šokių judesiai

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X