Kokius šokius pasirinkti ? | Salsosritmu.lt

Kokius šokius pasirinkti ?

Jeigu tu nusprendei išmokti šokti, reikia pasirinkti sau širdžiai patį mieliausią šokių stilių. Arba galbūt neapsisprendi tarp keletos šokių stilių taip? O galbūt tu tik girdėjai, kad šokiai yra nuostabi socialiai aktyvi veikla, taip pat iššūkis tavo kūnui. Nesvarbu kokia tai priežastis, visų pirma tau reikai pasirinkti šokių stilių. Kaip jį pasirinkti?

Aš pats asmeniškai pasirinkau šokti, pamatęs, kaip kiti šoka ir žavėdamasis jų šokiu. Aplamai dauguma žmonių tampa įkvėpti šokti, pamatę kaip šoka kiti gyvai, ar per televiziją („Šok su manimi“ projektas). Asmeniškai rekomenduočiau pamatyti kaip šokis atrodo gyvai. Jei tarkime esi susidomėjęs lotynų amerikos šokiais, rekomenduoju kurią tais dieną, ketvirtadienį, penktadienį ar šeštadienį nueiti i Pabo Latino ir pažiūrėti į kitus šokančius.

Jeigu nori šokti profesionaliai – teks turbūt pasirinkti baletą, todėl jog baletas reikalauja ypatingo žmogaus lankstumo ir pasiruošimo.  Jeigu tu nori šokių aikštelėje nustebinti žmones – tau pravers hip-hop`as. Jeigu nori šokti poroje – tektų pasirinkti tarp pramoginių ir lotynų amerikos šokių.

Tačiau pats geriausias būdas sužinoti ar tai tikrai tau patinka ir yra prie širdies – tai tiesiog išbandyti, paeksperementuoti tai. Labai yra puiku, kai šokios mokyklos padaro nemokamą pažitinę pamoką per kurią atvykęs žmogus (kuris beje dar nėra apsisprendęs, koks jam šokio stilius artimiausias), nusprendžia ar jam tai patinka ar ne. Rekomenduoju tiesiog nuvažiuoti ir išbandyti gyvai.

SalsosRitmu

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X