Mergvakario dovana – striptizas laive | Salsosritmu.lt

Mergvakario dovana – striptizas laive

mergvakario dovana striptizo sokejas laiveŠį kartą merginos sugalvojo dovaną jaunajai – netikėtas vyro striptizas laive. Merginos Kaune užsisakė laivą ir norėjo nustebinti mergvakario jaunąją netikėtu vyro stirptizu laive.

Mergvakario organizatore užsakė du šokius,daktaro ir kareivio.Viską suderinęs,susidėjau aprangas ir visą kitą reikalinga atributiką, išvykau.Važiuodamas užsileidau Matrix soundtrack muziką.

Ji mane atpalaiduoja ir tuo pačiu žadina gyvuliška aistrą manyje. Žinojau,kad tuoj padarysiu žiauriai gerą šou, o moterys klyks ne savu balsu.Tokios mintys dar labiau kaitino kraują, testosteronas liejosi per kraštus,manyje budo žvėris.

Netrukus buvau vietoje.Mane maloniai pasitiko mergvakario organizatorė.Jos švelnus balsas ir plati,akinanti šypsena kaustė mano dėmesį.Nuvažiavome į jachtklubą, ten laukė dar daugiau gražuolių. Jos taip įspūdingai ir seksualiai atrodė, kad norėjosi šokti čia ir dabar.

Susipažinus ir pabendravus, neužilgo atplaukė ir musu jachta. Gaiviam vėjui pučiant, bangoms liejantis pro laivo kraštus mes fotografavomės su merginomis ir puikiai leidome laiką. Tas visas aprangų pirkimas, numerių ruošimas tokiais momentais atsiperka su kaupu. Kaip dar gali geriau leisti laiką savaitgaliais dirbdamas, kaip laive plaukdamas, fotografuodamasis ir šokdamas grojant ypatingai, kaitinančiai širdį striptizo muzikai.

Kadangi mergvakario jaunajai turėjau būti staigmena, buvau intensyviai slepiamas 🙂 Atplaukėm į vietą kur vyks pasirodymas.Kaip pagal užsakymą,nurimo bangos,nutilo vejas,liovėsi lyti.Ir štai išgirstu muzika kuri kviečia pasirodymui. Mano kūne atsiranda pirmieji adrenalino pojūčiai ir aš jau Kaune, laive, šoku mergvakario panelėms, o ypatingai, vienintelei ir išskirtinei – mergvakario jaunajai striptizą.

Išėjau apsirengęs daktaru. Iš mergvakario jaunosios žvilgsnio supratau, jai tai patinka.O ji tikrai karšta pupytė, puolė nurenginėti mano baltus drabužius, bet aš jai neleidau 🙂 Galiausiai vis tiek likau apdraskyta nugara ir krūtine, bet tai mane dar labiau užkaitino.Aš judinau savo klubus aštuonetuko judesiu seksualiai žiūrėdamas į akis, o jos kaspinas kilo pučiant Kauno vėjui. Mačiau laimingas jos akis ir galvojau: „O čia tai dovaną jos mergvakariui užsakė. Ji plaukia laiminga laive ir gražus, seksualus, įdegęs vyras prieš ją judina savo klubus, rodo raumenis, šoka jai ir daro ją vienintelę”

Sekantis pasirodymas iš mergvakario dovanos sekė kareivio šokis kartu su merginų pašokdinimu. Pasirinkau šį būdą,nes žinau kaip šokis atpalaiduoja moteris,be to sukelia lengva pavydą mergvakario jaunajai, po ko žiauriai sustiprėja trauka ir aš tai mačiau iš jos akių. Sustiprėja taip pat ryšys tiek tarp striptizo šokėjos ir jaunosios ir tiek tarp striptizo šokėjo ir kitų mergvakarių dalyvių.

Kaip įprastai striptizas nesibaigia tik striptizu.Ir vėl gavau pasiūlymą pratęsti mergvakarį kartu su panom.Taip jau yra,kad dažniausiai atsisakau tokiu pasiūlymu,bet šį kartą sutikau ir tikrai nesigailiu. Įspūdžiai ir visos to vakaro emocijos nepamirštamos.

Merginos labai džiaugėsi, kad atvykau, nors oras tą dieną iš pirmo žvilgsnio nebuvo nieko gero žadantis, tačiau laivas turėjo stogą ir mums buvo nesvarbu. Tai ne oras, o mūsų nuotaika nuteisia visą dieną, kokia ji bus. Ši dovana jaunajai manau vienas geriausių gyvenime padarytų sprendimų iš merginų pusės. Ir visos jos yra šaunuolės, kad tai sugalvojo. Davė tiek man gerų emocijų, tiek jaunajai buvo puiki, netikėta dovana, tiek kitom merginom ypatingai mėgstančioms šokius buvo smagu pašokti su kareiviu.

striptizo-sokejas-mergvakariui-kaune-1 striptizo-sokejas-mergvakariui-kaune-2

Striptizas Mergvakaryje kaina

 

Raktiniai ždodžiai:
Striptizas Kaune, Striptizo šokėjas Kaune, Striptizas mergvakariui Kaune, vyrų striptizas kaune, Striptizas laive, mergvakario žaidimai, mergvakario idėjos, mergvakario priesaika, mergvakario dovanos, mergvakario scenarijus, mergvakario dovana

Ir jūs galvojate padovanoti dovaną – striptizo šokėją?

1. Kur rengsite vakarėlį (miestas, tiksli vieta, laikas)? Mums reikia pažiūrėti ar nebūsime užimti tą dieną.

2. Kiek žmonių dalyvaus? Kokie ten žmonės? Kam perkama dovana?

3. Kokio ilgio programos trukmės norėtumėte?

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X