Mergvakaris ir striptizas jaunajai | Salsosritmu.lt

Mergvakaris ir striptizas jaunajai

Pirmą kartą per vieną šeštadienį, nuvykome į tris mergvakarius, pašokdinome moteris ir ant galo sušokome jaunajai striptizą. Pirmasis užsakymas įvyko, kai vieną dieną mergina paskambino ir paklausė:

Mergina: „Ar galima užsisakyti šokių mokytoją mergvakariui ir kokią pamokėlę pravesti ar ką?“

Mes: „O ko jums reikia?“

Mergina: „Tiesiog pamokinti kokią salsą ar bačiatą ir paskirti jaunajai dėmesį“.

Po gal neilgo, smagaus ir suprasto abiejų pusių pokalbio sutarėme, jog nuvyksime į vieną Vilniaus mikrorajoną pravesti šokių pamokos mergvakariui ir sušokti net galbūt kokį mini striptizą jaunajai.

Kai atėjo ta diena, kai sutarėme, jog mes atvyksime, įsėdome į automobilį ir pradėjome važiuoti. Tai buvo  puse aštuonių vakaro. Navigacijoje įvedus adresą, mus atvedė ne prie to namo. Pradėjome vaikščioti, ieškoti, šiek tiek susinervinome, jog nerandame. Paskambinome merginai ir pradėjome klausinėti – kur čia tas namas randasi. Iš merginos paaiškinimo buvo aišku, jog čia visai šalia kažkur yra. Ta gatvė neseniai atsiradus yra ir kai kurios navigacijos savo sistemoje dar nėra atradusios. Tačiau greitai akis užkliuvo ir rado mums reikiamos gatvės pavadinimą.

O į tą gatvę išėjus jau buvo matyti mūsų mergina, kuri ranka šiltai mojavo iš toli. Atėjome prie jos. Priėjus  į akį krito moteriška, aptempta, jai labai gražiai tinkanti juoda suknelė. Ši moteris buvo labai bendraujanti, komunikabili ir mes greitai užkilome laiptais į viršų.

Lipame visi ir nežinomybės jausmas. Pas ką čia atsidursime??? Iš tikrųjų šis jausmas ir pats maloniausias. Tu lipi ir ne žinai pas ką pateksi už kelių sekundžių. O Lietuva juk maža, tai ir gal jau žinomų žmonių bus. Atvėrus buto duris pasirodė daug simpatiškų moterų vilkinčias juodas sukneles, avinčias aukštakulnius ir kai kurios buvo net pasipuošusios juodus kaspinėlius.  O svarbiausia dama – Jaunoji, kuri jeigu gerai pamenu buvo su pilka/sidabrine suknele ir įrištu į plaukus baltu kaspinu.

Merginus atsinešė kompiuterį su garso kolonėlėmis. Įjungėme savo cd, paprašėme damų susėsti. Paklausėme:

Mes: „Merginos tai ką norėtumėte?“

Merginos: „Tai vyrai jūs atvažiavote, jūs šokate, tai jūs turite žinoti. Parodykite ką mokate“. Buvo aišku viena – darykite, linksminkite, rodykite ką mokate.

Viskas buvo atvirkščiai, kai kalbėjom telefonu šnekėjome lyg šokių pamoką. Supratau vieną dalyką, iš karto po užsakymo reikia pasižymėti į darbo knygą – laiką, vietą, ir poreikius. Kad po to nereiktų n kartų klausinėti, o tik pačioje pabaigoje atvažiavus pasiklausinėti poreikius.

Pradėjome tiesiog vieną mūsų šokių programą. Du vyrai su skrybėlėm pradėjo vaikščioti aplink moteris ir viskas prasidėjo…

Kai šokau ir rodžiau vienai moteriai dėmesį, iš organizatorės gavau pastabą į ausį: „daugiau dėmesio jaunajai“. Čia juk jos mergvakaris ir dovana jai. Ir kai tuomet persiorientavau į jaunąją taip ir šokau jai visą laiką. Jaunoji pradėjo klykti ir išprotėt nuo jai ši tiek dėmesio.  Buvo iš ties nuostabu. Kaip ten toliau vyko nieko nepasakosiu. O organizuojančioms mergvakarius, rekomenduosiu atsakyti į kelis klausimus. Mums visuomet įdomu sužinoti:

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X