Salsa Šokiai | Salsosritmu.lt

Salsa Šokiai

Salsa Šokiai

Salsa šokis gimė Kuboje. Kuba yra salų valstybė tarp Karibų, Meksikos įlankos ir Atlanto vandenyno. Kubos valstybę sudaro pagrindinė sala Kuba, Chuventudo salair kelios mažų salų grupės. Havana  yra didžiausias miestas ir valstybės sostinė. Kubos Santjagas yra antras pagal dydį miestas. Kubos šiaurėje yra JAV ir Bahamos, Meksika į vakarus, Kaimanų salos ir Jamaika į pietus, ir Haitis  ir Dominikos Respublika į pietryčius.

Salsa žodis reiškia, išvertus iš Ispanų kalbos – padažas. Kodėl pavadino šį šokį padažu pavadinimu? Todėl kad į Salsą šokį susiliejo kubietiškas temperamentas, ispaniškas karštis ir afrikietiškas laisvės pojūtis. Salsa šokiai yra ypatingai energingi, smagūs ir stilizuoti. Dauguma trenerių, gydytojų, kas yra pabandę šį šokį sako, jog jį verta vien dėl to šokti, kad salsa šokio metu yra treniruojami visi kūno raumenys. Salsa šokiai yra perimę „rumba“, „mambo“ ir „ča ča ča“ šokių savybes. Nors pagrindinis salsa akcentas bus visuomet greitas ir smarkus judesys.

Kodėl dar žmonėms taip patinka salsa šokiai? Del to, jog jis šokamas porose. Tiek vyrai tiek moterys vieni kitus papildo. Šokių metu tarp partnerių vyksta netiesioginis seksas. Du skirtingi poliai vienas kitą papildo. Vyrai ypatingai mėgaujasi šiuo šokiu, nes jie veda šokyje moterį ir jaučiasi vyriškai. Moterys tiesiog myli jausmą, kai salsos metu joms tenka daug suktis. O kai moterį puošia ryškiomis spalvomis nusiųta suknelė, – moteris atrodo nepriekaištingai žaviai ir moteriškai ir žinoma seksualiai.

Salsa šokiai lyginant tarp kitų šokių yra sudėtingi dėl apsukimų ir akrobatikos gausos. Vyrams ypatingai salsa šokių metu reikia atkreipti dėmesį į iš šono tarsi nematomus dalykus – kaip riešų užsukimus, vedimą iš korpuso, sukimą iš dviejų pirštų ir t.t . Bet kokia smulkmena, iš šono nematoma sustiprina vyro vedimą 100 kartų. Salsa – tai tas šokis, kuris vyrus to išmokina nepriekaištingai.

Ir tuomet, kai moteris šokdamas visiškai pasitiki savo partneriu, šokyje atsiveria viso vyro galimybės, vyras tarsi kaip laivas plaukia ir rodo moteriai tikslą ir kryptį, o moteris tiesiog savo moteriškumu spindi, kaip lelija ant ežero paviršiaus.

SalsosRitmu

Salsa sokiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X