SalsosRitmu | Salsosritmu.lt

SalsosRitmu

Labas :), nemėgstu apie save kalbėti, esu labiau linkęs, kai žmogus išgirsta apie mane iš kitų lūpų. O jei trumpai tai, šoku jau nuo mokyklos laikų. Kai tik įstojau į universitetą, toliau tęsiau savęs tobulinimą šokiuose. Pasirinkau salsą, nes tik ji ir būtent ji išmokina merginą vesti ir valdyti šokyje greičiausiai ir efektyviausiai. Esu labai tuo patenkintas, nes atradau savo gyvenimo aistrą! :).

Lankydamas pamokas ir mokydamasis grupėje, pastebėjau, kad kai kurie mano šokių grupiokai nespėja, nepasiveja grupės, o mokytojas dažnai nenorėdavo stabdyti šokių arba tiesiog tikėdavosi, kad šie pasivys. O iš tikrųjų jiems reikėdavo tiesiog individualaus paaiškinimo. Kaip žinia, individuali pamoka šiais laikais kainuoja labai brangiai: apie 80eur dviem asmenims. Padalinkime – po 40 eur žmogui, brangoka? kaip už vieną pamoką? O ką jau kalbėti kai grupėje apie 30 žmonių.

Be to dažnai tam žmogui nespėjus, vėliau, po 2 mėnesių jis vis kartodavo tą pačią klaidą ir kitais žodžiais tariant: jis blogai išmokdavo pagrindinius žingsnelius. O ta klaida jam ilgainiui tapdavo įpročiu ir tai ištaisyti ateityje būdavo ypatingai sunku.

Kitas dalykas ko pasigesdavau šokiuose, kad mokintų vyrus vyriško vedimo. Dažnai šokių mokytoja būdavo moteris, o kaip moteriai žinoti, kaip vyras turi vesti, valdyti moterį šokyje, jei ji pati moteris? O juk čia pats svarbiausias dalykas šokyje. Bet žinau tikrai labai šaunių šokių mokytojų moterų, kurios puikiai žino vyriškus žingsnelius ir vedimą, bet tokių vienetai..

Dar vienas svarbus dalykas, ko aplamai šokiuose nebūdavo, tai tokie pratimai, kaip pakvietimas merginos šokti, valdymas ir t.t. Tiesiog kai nueidavome su grupiokais kur pašokti ir jei jie būdavo be partnerių, jie tiesiog pabūgdavo pakviesti kitas merginas šokti. Aš pats iš pradžių buvau drovus, bet po to pabandžius keletą būdų pakvietimui šokti, sutikdavo praktiškai apie 80 procentų merginų pašokti, nors jos visiškai nežinodavo, kad tu moki šokti. Tiesiog tu būdavai eilinis vaikinas, kaip ir visi.

Noriu pasakyti vieną dalyką: tu gali šokti geriausiai pasaulyje, bet jeigu nemokėsi atitinkamai pakviesti merginą šokiui, nieko iš tavęs gero nebus. Kalbu apie tokias vietas kaip klubai, šokių vakarėliai ir t.t, kur renkasi jauni žmonės.

Yra dar kitų priežasčių, bet aš jų čia nevardinsiu. Vedamas šių priežasčių aš vieną dieną sugalvojau įkurti pats savo šokių mokymus, kuriuose šoktų nedidelės šokių grupės. Mokymuose kiekvienas žmogus būtų pastebėtas ir jam paaiškinta, kaip reikia teisingai ir neteisingai šokti. Norėjau, kad mokymai taptų įdomūs ir žaismingi, o juose žmonės puikiai jaustųsi ir praleistų laiką :)! Ir šokantys gale bent jau pamatytų priekyje esančio mokytojo žingsnelius 😀

Tai tiek, SalsosRitmu

Trenerį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X