Gretė | Salsosritmu.lt

Gretė

Be šokių gyventi nebegaliu! Visada akis „užkliūva“ už žodžio SALSA. Taip ir aptikau šį salsosritmu.lt puslapį. Kai pamačiau pasiūlymą šokti salsą užsiregistravau šokiams.

Ir jau kitą dieną gavau pakvietimą šokti. Siaubingai keista buvo, kad taip greit gavau atsakymą… Labai stipriai dvejojau eiti ar ne (gi nepažinojau nei SalsosRitmu, nei savo partnerio). Tačiau noras išmokti šokti salsą nubaidė visas abejones ir pasiryžau surizikuoti.

Dabar esu beprotiškai laiminga! Susipažinau su superiniu šokių partneriu! O ir mokytojas išmano tai ką daro. Pamokos pralekia akimirksniu. Labai gerbiu jo šitą idėją– mokyti šokti salsą kitus. Myliu šitą šokį! Muzika užburianti! Kojos pačios kilnojasi (o dar kai, SalsosRitmu dėka, esi išmokęs visokių įmantrybių) tiesiog norisi šokti ir nesustoti. Pats nuostabiausias atsipalaidavimo būdas!

Nuo SalsosRitmu: Gretė ir Donatas yra greičiausiai besimokinanti pora. Kalbant apie Donatą patiko tai, kad jau vyras atėjo pasportavęs (>1.5m. stanginėje), tai matos jo formoje ir aišku buvo, kad nekils problemų, kai mokinsimės pakelti panelę į orą :)).

Donatas taip pat gana neblogai veda mergina, tik paskuba dažnai, todėl prieš pabaigiant sukinį jį reikia vis kontroliuoti ir pasakyti, kad „sulėtintų ant galo“. Donatui taip pat reikia pilnai atsilošti, kai šoka poroje (suprantama, kai dar tebesimokina žingsnelius, bet jau kada išmokęs, – kiek įmanoma tiesesnė (solidesnė) laikysena). O jau humoro jausmas tai geras 🙂 ateina bičas gerai praleisti laiką :).

Kalbant apie Gretę, tai mergina, kuri pasižymi drąsa, jaučiasi tai iš jos. Gretė sukasi labai išsitiesus ir deda tvarkingai kojas, kas atrodo šokyje tikrai labai gražiai. Ir ypatingai gerai moka jausti salsos muzikos ritmą.

Ji tiesiog tuom mėgaujasi :), kaip ir Donatu ir šokiu su juo :)). Gretei dar reikia lavinti „atsidavimą partneriui“ – leidimąsi būti vedamai, ir niekada niekada nežengti pirmai, kol partneris to nepadaro pirmas ir neduoda impulso partnerei.

Reziume: su pora labai smagu dirbti, yra imlūs mokymams.

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X