SalsosRitmu šokių pamoka MOJITOS kokteilių bare | Salsosritmu.lt

SalsosRitmu šokių pamoka MOJITOS kokteilių bare

SalsosRitmu šokių pamoka MOJITOS kokteilių bare  SalsosRitmu studija gavo pasiūlymą pravesti šokių pamoką MOJITOS bare, esančiame Vilniuje totorių g. 11. Susiruošę mokytojai ir fotografas išvyko pravesti pamoką. Nuo mokytojo:

Sveiki, kokteilių baro Mojitos meniu tikrai buvo įdomus ir stulbinantis. Pirmojoje dalyje buvo įžanginiai ispanų kalbos lavinimo pratimai. Kai atvažiavome į MOJITOS kokteilių barą, čia mus šiltai pasitiko venesualietis – Carlos`as Rosa. Atmosfera buvo labai jauki, matėsi padėta gitara, mikrofonas, pietų Amerikos būgnai.

Ispanas vedė ispanų kalbos pamoką, na o mes susėdę stebėjome kaip kas vyksta, ėjome pasidaryti nuotraukų, išgėrėme vieną kitą kokteilį. Iš tikrųjų kai girdi aplink save vien tik ispanų kalba, toks jausmas, kad tu esi kažkur užsienyje toli toli nuo Lietuvos.

Netrukus mikrofoną perdavė į mano rankas, atsistojau priekyje, mokiniai už manęs ir jau pradėjau mokinti salsos pagrindinį žingsnelį, vyro ir moters sukinius. Grupei sekėsi iš ties puikiai įveikti šiuos žingsnelius. Kaip mačiau moterys eina iš proto dėl tos salsos, o vyrai: „hmm, būtų gerai išmokti salsą, ale daug reikalų…“. Tai pusę moterų buvo su kitomis partnerėmis – moterimis. Viliamės sekančiam kartui daugiau vyrų surinkti.

Keitėmis partnerėmis, tam kad vyrai išmoktų gerai vesti/valdyti moterį ir jau greitai šokome su salsos muzika. Matėsi, kad žmonės laimingi ir patenkinti savimi, nes išmokome tikrai daug – salsos pagrindinį žingsnelį, nuo kurio prasideda visos kombinacijos, pagrindinį moters sukinį pro dešinįjį petį, taip pat vyro dvigubą sukinį pro dešinįjį petį. Pamoka truko 45 minutes. Vėliau estafetę perėmė dainininkas  iš Venesuelos. Matėsi, kad žmonės net nustebę tokia programa ketvirtadienio vakarą viename Vilniaus kokteilių bare. Visi atsisveikindami pasidarėme nuotraukų ir atsisveikinome.

šokių pamoka gimtadieniui šokių mokytojas vakarėliui ir dj šokių mokytojas gimtadieniui vakarėliui

Ir jūs norėtumėte šokių mokytojo savo bare-klube?

  1. Kurioje vietoje yra jūsų baras-klubas?
  2. Kokio rezultato tikitės?
  3. Kiek vietos bare-klube, ar turėsite mikrafoną?

Susisiekite:

https://www.salsosritmu.lt/kontaktai

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X