SalsosRitmu veda klubinę ir salsos pamoką Sostinės Dienose Vilniuje | Salsosritmu.lt

SalsosRitmu veda klubinę ir salsos pamoką Sostinės Dienose Vilniuje

Klubinė šokių pamoka Vilniuje     Skambutis į telefoną:

– „Sveiki, čia Vilniaus Sostinės Dienos. Norėtume jūsų klubinės ir salsos šokių pamokos LNK Scenoje Lukiškių aikštėje 2014-09-07 dieną. Sakykite ar turėtumėte laiko 14 valandai ir ar sudalyvautumėte?”

Po malonaus pokalbio sutarėme, jog atvyksiu 14 valandą ir pradėsiu vesti klubinius šokius. Užsirašiau į darbo knygą ir ją užverčiau.

Atėjo šis sekmadienis. Su operatoriumi susidėjome reklaminius stendus, kamerą, fotoaparatą, sėdome į automobilį ir išvažiavome. Prieš tai jau mums buvo paskambinęs žmogus, kuris mus pasitiks. Jautėsi, kad viskas Sostinės Dienose buvo suorganizuota puikiai.

Atvykus, aš visiškai nesitikėjau, kad čia kažkas šoks ir kažkam čia labai įdomu bus. Dažniausiai lietuviai pribijo šokti prie kitų žmonių, nes galvoja kad visi į juos žiūri. Iš tikrųjų niekas į juos nežiūri ir niekam jie neįdomūs yra. Tai ką jūs galvojate. Kas atsitiko?

Priekyje šoko senukai, kuriems šis hierarchinės padėties kolektyvinėje aplinkoje skaičiavimo mechanizmas visiškai negalioja. Jie šoko klubinius šokius ir linksminosi. Taip pat mačiau visai jauno amžiaus: 14-17 metų merginų grupeles, keletas porų 23-27 metų, na o visi kiti stovėjo ir žiūrėjo.

Pradėjus judėti tokiais paprastais žingsneliais, kad žmonėms net neriekia galvoti, aš jau mačiau kaip visa gatvė pilna žmonių ir jie stebi ir klausia savęs:

– „Čia Lietuva ar Ibiza (vakarėlių sostinė Europoje)?” – žmonės judino pečius, klubus, pilvą, nugarą, rankas, aplošinėjome visą kūną.

Minioje pamatęs labai užsivežusią ir pasitikinčią savimi merginą, pakviečiau ją ant scenos. Prieš publiką ją pagyriau ir pasakiau kokia ji iš tikrųjų yra drąsi, kadangi nemokanti šokti ji atsistojo ant scenos ir šoka iš širdies.

Parodžiau kaip naktiniame klube ar bare galima šokti su moterimi. Kaip ją apsukti, kaip ją nulenkti, kaip ją vesti, valdyti. Mačiau ir jaučiau, kad žmonės mano pastabų klausosi su susidomėjimu. Šokių pamoka buvo skirta vyrams, nes nuo vyro vedimo priklauso visas šokis. Moteris yra vyro veidrodis. Jei vyras neatsipalaidavęs šokyje – moteris neatsipalaidavusi. Jei vyras atsipalaidavęs ir gerai veda – moteris atsipalaidavusi ir moteriška šokyje.

Baigus klubiniams ritmams, antroje dalyje išaušo laikas – logikai. Tai mokymuisi salsos. Kaip žinia salsa yra pats praktiškai sudėtingiausias šokis planetoje, dėl sukinių, vedimo ir didelio greičio, tačiau ši publika mane nustebino. Ji salsą nesunkiai „sukirto” ir mes per salsos pamoką išmokome: pagrindinį žingsnelį, vyro ir moters sukinius per dešinįjį petį, dvigubą sukinį, sombrero ir net tris pagrindinius vyro sukinius po moters ranka.

– Buvo smagu

šokių mokytojas Vilniuje šokių mokymai vilniuje renginių vedėjas vilniuje Renginių vedėjas šokių mokytojas Klubinės šokių pamokos Vilniuje

Paskambinkite ir atsakykite mums į šiuos klausimus:

  • Ką žadate rengti? (reikia pažiūrėti ar tinkame į jūsų poreikius)
  • Kelintą dieną, kurią valandą ir kuriame mieste? (mums riekia pasižiūrėti ar būsime laisvi tą dieną)
  • Kokio rezultato norite?

Susisiekite:

https://www.salsosritmu.lt/kontaktai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X