Skubus vyro striptizo iškvietimas į namus | Salsosritmu.lt

Skubus vyro striptizo iškvietimas į namus

Tą ilgąjį šeštadienį jau grįžus po dviejų šokių ir striptizo mergvakarių, jau tikėjausi padėti visus daiktus ir eiti miegoti. Tačiau netikėtai telefonu gavau dar vieną skubų, greitą iškvietimą į vieną Vilniaus mikrorajonų butą – sušokti striptizą jaunajai.
Mergvakario jaunosios  geriausios draugės padarė jai puikią staigmeną. Jos pasakojo, jog nuo 7 vakarų jau sėdėjo tame bute. O vienuoliktą valandą vakaro sugalvojo – iškviesti skubų vyro striptizą mergvakariui.

Skubiai išsikviečiau taksi ir jau už 15 minučių buvau prie merginų laiptinės durų. Šiltai, draugiškai, ir labai labai maloniai apsikabinome ir šios palydėjo mane į butą, kuriame buvo jaunoji net nenutuokdama, kad jos gudriosios ir sumaniosios draugės padarė jai šmaikščią, jaudulį keliančią staigmeną.

Mergvakario dalyvės jaunąją užrištomis akimis pasodino ją ant sofos. Įjungėme muzika ir tamsintais akiniais ir skrybėle pradėjau šokti striptizą jaunajai. Mergvakario merginos pradėjo šaukti, ploti ir skanduoti: „pirmyn pirmyn“.

Po sušokimo striptizo gavau iš mergvakarių keleto merginų pastabą: „jog šiek tiek švelniau reikia“ – sutikau pilnumoje su jomis, pasišnekėjome draugiškai ir maloniai, apsikeitėme kontaktai, jeigu dar kartą reikėtų kur sušokti mergvakaryje ar gimtadienyje ir iškeliavau namo.

 

 

Skubus vyrų striptizo iškvietimas į namus

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X