Justina | Salsosritmu.lt

Justina

🙂 Salsa ir jos pamokos 🙂

Visada norėjau šokti :)… ir atrodė tai yra labai paprasta. Papasakosiu savo pirmas emocijas, kurios yra dabar manyje.

Visai netyčia pradėjau Salsos pamokas pas SalsosRitmu. Mmmm jėga 🙂

Pradžia savotiškai, manau, juokinga, ir na, turiu pripažinti, sudėtinga 🙂  bet kaip užkabina…. Ir kas yra svarbiausia- nėra nuovargio… o atsiranda tik vis didesnis noras šokti, ir dar šokti. Mano šokių partneris pradėjo ankščiau mokytis, tad buvo baimė, kad nespėsiu … 🙂

Turėjau jau 5 pamokas. Pradžioje figurų pavadinimai skambėjo gan keistai ir nesuprantamai, o ką jau sakyti apie jų prisiminimą :). Na kaip pvz. copa, pushas, open break (nežiau ar teisingai rašau)… juokingai skamba, bet vėliau viska sujungiant …. aaaa jėga! Ir jauti, kad va, jau kažkas gaunasi ir kojos pačios juda.:) ir visai nenori sustoti. Per paskutines pamokos supažindino ir su taip vadinamom kilpom (pirma, antra ir dabar jau trečia). 🙂 ir sukiesi sukiesi…. na jausmas yra nerealus.

Jei svarstai, ar verta pradėti? Galiu pasakyti- TAIP :). Jei kažko nesupranti, tai nėra blogai 🙂 manau svarbiausia – atpalaiduoti kūną, o tada jau pramokus tik pagrindinį žingsnelį, pajausi kas tai yra iš tikrųjų. Man pasisiekė, turi:) super mokytoją (vardu jis Airinas). Stebėtinai vaikinas myli šokį ir taip iš širdies jį nori perteikti kitiems. Ir tai tikrai verta. Ir jam puikiai sekasi.

Kokios pamokos? Ar jis sugeba paaiškinti? TAIP! Tai ką žino ir moka pats, labai paprasta suprantama kalba perduoda man, mano partneriui. Na… kartais bando būt griežtas 🙂 bet tą grięžtumą Salsos ritmas paverčia į šiltą kritiką ir pastabą, kas tik padidina norą bandyti dar kartą, kad pavyktų. Ir pavyksta. 🙂

Valanda ir dar truputi, laikas praleistas besimokant figūras, jas atkartojant…. duoda tiek šarmo, gerų, teigiamų emocijų. … ir nori tiesiog šypsotis ir leisti sau šokti.

Galiu drąsiai pasakyti, kad reikia pajausti tai, ką duoda mokėjimas šokti. Niekas negimė mokėdamas ir tai tikrai išmokstama.

Tačiau šokio nebus tikro, kai šoksi vienas. Tad mokėti vesti ir leistis vedamam išmokti būtina! Tai yra išbandymas, kurį kiekvienas iš mūsų turi įveikti. Tad, jei bent kažkada pagalvojai (ar esi mergina ar vaikinas), pabandyk, nepasigailėsi! Ir tai pradėk jau dabar.

…. Ir ačiū SalsosRitmu:)

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X