Šokių mokytojas Kaunas | Salsosritmu.lt

Šokių mokytojas Kaunas

Šokių mokytojas KaunasSalsosRitmu.lt šokių studija gavo iškvietimą atvykti į Rūklą ir pravesti šokių pamoką bei ant galo sušokti striptizą. Nuo Airino:

–          „Kadangi su moterimis susitarėme, jog jos leis pafotografuoti ir pafilmuoti, sėdome su operatoriumi į automobilį ir išvažiavome pravesti salsa šokių pamokos moterų gimtadieniui. Moterys taip pat pasakė, jog nieko prieš būtų vyro striptizas pabaigoje“

–          Atvažiavę į Rūklą tikrai apsidžiaugėme – mums aiškiai paaiškino kaip atvažiuoti. Buvo pakabinta ant medžio šviesą atspindinti liemenė. Atvažiavus mus maloniai pasitiko dama, organizavusi šį vakarėlį“

Viena moteris pasakojo, jog jos galvojo ką čia būtų galima užsisakyti gimtadieniui. Sugalvojusios, jos pradėjo ieškoti šokių mokytojo Kaune. Radusios mūsų puslapį jos pamatė, kad dar ir mokytojas gale sušoka striptizą. Tai pilnumoje užpildė tai, ko jos ieškojo.

Jos sakė, kad mum svarbu, kad dar iššokdintų ir išjudintų visą publiką salsa šokių mokytojas. Kaune jos ieškojo mokytojo, tačiau gavosi taip kad pasikvietė šokių mokytoją iš Vilniaus, nes jis dar ir sušoks vyrų striptizą.

vyru striptizas kaunas

 

Raktažodžiai

Salsa šokių mokytojas Kaunas

Šokių mokytojas kaunas

Šokių pamoka gimtadieniui Kaunas

Vyrų striptizas Kaunas

Striptizo Šokėjas Kaunas

PARTNERIS/ŠALTINIS – http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X