Šokių mokytojas mergvakariui | Salsosritmu.lt

Šokių mokytojas mergvakariui

Šokių pamoka mergvakariuiSalsosRitmu šokių studija gavo iškvietimą ir prašymą pravesti mergvakarį sekmadienį. Keisčiausia buvo, tai jog mergvakaris vyks sekmadienį dienos metu. Tačiau toks laikas buvo kuo puikiausias SalsosRitmu.lt.

Nuo SalsosRitmu.lt:

Gavau prašymą pravesti solo latino šokius, kadangi telefonu malonus moters balsas pasakė, jog bus netgi 15 moterų. Sutarėme, jog sekmadienį Žirmūnų salėje susitiksime ir išmoksime naujų solo latino (salsa solo) ir bačiata žingsnelių

Kai atvykau į vietą, neužilgo pasirodė viešnios. Tai buvo garbaus amžiaus moterys ir dvi jaunos panelės. Pasiklausinėjau grupės ar teko šokti salsą, bačiatą ar solo latino, kiek mokate šokti ir t.t. Man atsak:

–          „Mokinkite, SalsosRitmu.lt, mus nuo pradžių“ – linksmu ir nuotaikingu balso pasakė mergvakario dalyvės

Po pusvalandžio jau ėjome išgerti mergvakario dienos šampano. Pirmą kartą per mano mergvakario vedimų istoriją žmonės tiek vaišių prisinešė. Buvo ir dar likusių kalėdinių kūčiukų, šokolado, sūrio, saldainių ir t.t.

Po mergvakario šampano taurės ėjome mokintis solo bačiatos žingsnelius, kurie kur kas lengviau sekėsi mergvakario viešnioms. Kai kurios iš jų sušuko:

–          „SalsosRitmu.lt, reikėjo nuo pradžių bačiatą mokinti, ji daug lengvesnė“ – linksmu balso tonu šuktelėjo mergvakario dama.

Mergvakario moterų grupė puikiai klausė mano pamokos ir išmoko solo salsos ir bačiatos pagrindinių žingsnelių. Mergvakaris praėjo puikiai, o išeidamos damos pasakė:

–          „Labai ačiū už puikią pamoką“

Pastabos:

Šampano nereikėtų daug gerti, nes po jo ne itin pradeda sektis dėlioti kojas šokių žingsneliu 😀

Šokių mokytojas

Šokių pamoka mergvakariui

 

 

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X