Šokių mokytojas Vilniuje gimtadieniui | Salsosritmu.lt

Šokių mokytojas Vilniuje gimtadieniui

Šokių mokytojas Vilnius

SalsosRitmu.lt studija gavo iškvietimą atvykti į gimtadienį, kuriame bus švenčiamas 60-metis. Jubiliejus. Tai bus garbaus amžiaus damos ir ponai. Šiam vakarui, malonaus balso savininkė Dalia užsisakė Salsos ir Bačiatos šokių pamokėlės.

Nuo SalsosRitmu.lt:

Atvykau Vilniuje į Užupio kavinę. Iš pradžių su fotografu nuvažiavome į Užupio Namus. Išlipame iš mašinos, nueiname, pasirodo –„ne čia vyksta 60-metis“. Tada supratome, jog tai bus Užupio kavinė, esanti prie upės – Vilnelė.

Buvau gerai išsimiegojęs ir puikiai nusiteikęs. Taip pat Dalios balsas telefonu kuždėjo, jog tai bus tikrai nuostabūs žmonės. Man patinka pamoka vesti vyresniems žmonėms. Jie būna labiau subrendę, atsipalaidavę. Man paprasčiausiai jiems yra lengviau vesti šokių pamoką.

Lūkesčiai nenuvylė. Atvažiavę į Vilniaus Užupio kavinę, į ją užėjome. Jau iš pirmų veidų pamačiau, kad žmonės malonūs ir labai šilti. Buvo mažų vaikų, kuriuos pašnekinau. Pasirodo ir šie maži grožiai jau kai kurie šoka. Sukviečiau damas ir ponus šokių pamokai.

Mane taip nustebino jų atsipalaidavimas! Visi šypsojosi, buvo geros nuotaikos, klausė bei gerbė mano darbą. Buvo tiesiog nuostabu dirbti. Vyrai visiškai nekonkuravo. Tai buvo savo kailyje saugiai jaučiantys ir užtikrinti savimi vyrai, kuriems nereikia įrodinėti katras čia yra „kiečiausias“. Jie žinojo savo vertę ir leido man dirbti.

O moterys, jos spindėjo savo moterišku žavesiu ir šokyje puikiai sukosi. Gimtadienio damos ir ponai pradėjo suktis Bačiatos ritmu, kuris jiems suteikė džiaugsmo.

Tai buvo pats linksmiausias ir pats geriausias iki šiol buvusių mergvakarių per visą mano istoriją. Tai buvo kaip mažas stebuklas įvykęs mano gyvenime. Pabaigoje visiems padėkodamas pasakiau:

–          „Per šią pamoką ponai ir ponios išmokote pagrindinį Bačiatos žingsnelį, moters sukinį, vyro sukinį ir tai yra labai daug. Jūs mokinotės laba greitai ir aš esu labai nustebęs. Vienintelis žodis, kuris jus gali apibūdinti: šaunuoliai. Paplokime sau“

Šokių pamoka Gimtadieniui Jubiliejus

Šokių pamokos Vilniuje

Šokių pamoka Vilnius

Šokių pamoka Gimtadieniui Vilnius

Norite ir Jūs pasikviesti šokių mokytoją Vilniuje?

Susisiekite:

https://www.salsosritmu.lt/kontaktai

 

Straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X