Šokių pamoka vakarėliui | Salsosritmu.lt

Šokių pamoka vakarėliui

Šokių pamoka vakarėliui

Visiškai neseniai tapo populiaru, jog į gimtadienius, vakarėlius, šventinius vakarus yra kviečiami šokių mokytojai pravesti šokių pamoką, kurios trukmė nuo 1 valandos. Norint surengti tokį šokių pamokų vakarą, reikėtų pasirūpinti ar toje erdvėje, kur bus žmonės yra bent truputis vietos šokiams.

Žinoma atvykęs šokių mokytojas galės suskirstyti žmones į dvi ar daugiau grupių ir atlikti šokių mokymus. Kai vieni eis šokti, kiti mėgausis ir stebės iš šono, kaip jų draugai šoka. Vakaro organizatoriui taip pat reikėtų pasirūpinti ar bus CD grotuvas ir labai pravartu, kada prie CD grotuvo būna nuotolinio valdymo pultai (distanciniai pulteliai) reguliuoti muziką, pagarsinti ar patylinti. Tai labai suteikia patogumo šokių mokytojui. Jam tiesiog nereikia vaikščioti, jis viską reguliuoja iš vienos vietos.

Tokiems šokių vakarams, gimtadieniams ar šventėmis, šokių mokytojai dažniausiai atvyksta į vietą apie 21-22 valandą vakare ir visus „išjudina“. Žinoma yra galimybė, jog žmonės atvažiuotų į šokių salę, bet ar tai vakarėlis tada?

Taigi, jeigu yra jau numatoma planuoti šokių pamoką, reikėtų prieš ieškant „kur atšvęsti“ pasirūpinti ar bus pakankamai vietos šokiams.

SalsosRitmu

Šokių pamokos vakarėliams

8 komentarai

 1. Dalia:

  Norėčiau sužinoti, kiek kainuoja 1 val. Šokio pamokos vakarėlyje ir ar galėtumėte jà pravesti sausio 5 d. 14 arba 15 val.?

 2. dovile:

  Laba diena,

  Sakykite kiekkainuotu sokiu pamoka vakarelyje apie 20 zmniu rupei sausio men.gale?

 3. asta:

  Sveiki,kiek kainuotu 1val.sokiu pamokeles vakareliui…

 4. Mindaugas Norbutas:

  Sveiki,
  Norėčiau paklausti kiek kainuoja valandą šokių pamokos 35 gimtadienio vakarėlyje Mazeikiu r.?

  Dėkoju

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X