Manvydas | Salsosritmu.lt

Manvydas

Su Lotynų Amerikos šokiais susipažinau dar  mokydamasis per „Erasmus“ programą Vokietijoje 2011 metais. Viename „Erasmus“ studentams skirtam renginyje buvo atvažiavę tikri profesionalai kubiečiai, kurie mokė gyvai šokti salsą ir rumbą. Nuo tos akimirkos mane ir sužavėjo Lotynų Amerikos šokiai – ypač salsa. Galvojau mokytis salsos dar pačioje Vokietijoje, tačiau neužilgo teko grįžti į Lietuvą, taigi šokių mokymąsi teko nukelti. Grįžęs į Lietuvą vis dar nesisekė pradėti mokytisLotynų Amerikos šokių. Galų gale po ilgų paieškų , netyčia  viename internetiniame puslapyje pamačiau „Salsos ritmu“ šokių studijos reklamą, kad renkama naujų šokių grupė mokintis salsos/bačiatos. Nė kiek nedvejojęs užsirašiau lankyti šokių pamokas.

Salsos šokti mokiausi vieną mėnesį. Nors salsos pamokos ir pasirodė nelengvos, tačiau buvo tikrai įdomios ir suteikė man naujos patirties ir įgūdžių šokiuose. Per mėnesį pats pajutau, kiek reikia įdėti pastangų  mokantis šokti salsos, nes stebint šokėjus televizoriaus ekrane viskas atrodo paprasčiau.

Labiausiai sužavėjo nuostabi atmosfera šokių studijoje. Per SalsosRitmu šokių pamokas visada jautėsi puiki nuotaika,  buvo skatinama motyvacija mokytis šokti ne tik šokių pamokose, bet kilo noras  tobulėti, kartotis žingsnius ir sukinius namuose.

Šokių mokytojas – SalsosRitmu yra be galo  atsidavęs šokiams, atrodytų,kad šokiai  yra  jam labai svarbi gyvenimo dalis, dėl jų jis galėtų paaukoti viską. Mokytojo didelė aistrą šokiui – kaip tik viena pagrindinių savybių, kurią būtina turėti mokant šokti salsos.

Šokis turi būti savęs realizacija, jame turi atrasti save, norint pasiekti aukštų rezultatų. Tačiau nustoti liautis bandžius – vienas didžiausių pralaimėjimų gyvenime. Taigi, turint tokią puikią atmosferą šokių studijoje, ir šokiams atsidavusį mokytoją – siekti rezultatų šokiuose daug paprasčiau. Šokių studija „Salsos ritmu“ – pirmasis žingsnis tikslo link.

Manvydas

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X