Striptizas mergvakariui Kaune | Salsosritmu.lt

Striptizas mergvakariui Kaune

Striptizas mergvakaiui kainaStriptizas mergvakariui Kaune

Gavau užsakymą sušokti striptizą Kaune mergvakariui. Išsiaiškinęs poreikius,sutaręs laiką,tikslią datą ir vietą kur vyks mergvakaris Kaune, išvykau. Jaučiausi puikiai, mano kūne tekėjo kraujas prisipildęs aistros, pykčio, mašinoje ant galinių sėdynių kabojo mano striptizo mergvakariui aprangos. Žinojau, kad tuoj išeisiu ir padarysiu šou.

Mažiau nei po valandos buvau vietoje. Įvažiavus į restorano „Kaimas po vežimu” kiemą,atsivėrė nuostabus kraštovaizdis: ežeras,sutvarkyta aplinka ir pilna pakrantė seksualiai ir skoningai apsirengusių merginų.Viena jų išskirtinai buvo apsirengusi jaunosios suknelę ir mūvėjo keliaraištį. Iš karto supratau,kad pataikiau būtent čia. Mane maloniai pasitiko mergvakario organizatorė. Mano dėmesį kaustė jos seksauli išvaizda ir moteriška eisena.

Ši gražuolė aprodė patalpas, kur galėsiu persirengti ir apsiprausti.Viskas buvo nepriekaištingai idealu.

Aptaręs dar kelis niuansus laiptais nulipau į apačią apgaubęs save paslaptimi. Mačiau, kad jos žiūri į mane ir bando įminti tą paslaptį. Pradėjau pasirodymą. Pradžioj jaučiausi šiek tiek nejaukiai, bet po kelių seksualių judesiukų mano kūnas atsipalaidavo, pasijutau savam kailyje.

Patraukus švarką nuo pečių ir pečius pasukus į mergvakario jaunąją, laikydamas seksaulų akių kontaktą išgirdau aplinkinių merginų šūksnius ir jų susijaudinimą. Jaučiau, jog joms patinka intymūs mano įdegusio soliariume kūno judesiai ir aš dar labiau juos sustiprinau, kad jas paerzinti.

Antroje pasirodymo dalyje pakviečiau mergvakario jaunają pašokti salsos. Pastebėjau ,jai labai patinka šokti. Po keletos sukinių ir nulenkimų,pajutau, kaip tarp mūsų atsirado ryšys. Tačiau Kaune mergvakaryje susirinkusios merginos norėjo toliau pamatyti kaip aš erzindamas jaunąją nusirengsiu savo drabužius.Mergvakario jaunoji visiškai atsipalaidavo.

Trečia dalis mano manymu buvo linksmiausia, kadangi buvau apsirengęs policininku ir turejau bananą 🙂 Mačiau kaip jai patiko kai priremiau ją prie sienos ir seksualiai liesdamas  apjieškojau jos seksualų kūną, tarsi kokios nusikaltėlės. Pasigirdo merginu plojimai. Mane tai dar labiau užvežė dar seksualiau šokti striptizą. Pabaigdamas pasirodymą sušokau viliotinį, priversdamas mergvakario jaunąją mane liesti ten kur kitoms negalima…

Mergvakaris praėjo puikiai.Patirtos emocijos neišdils visą gyvenimą. Striptizas mergvakaryje Kaune baigėsi pasidarymu bendromis nuotraukomis ir plačiomis šypsenomis veiduose.

Raktažodžiai:

Striptizas mergvakariui Kaune, striptizas mergvakariui Vilniuje, striptizas merginoms, striptizas moterims, striptizo šokėjas kaune, vyrų striptizas kaune, striptizas mergvakariui kaina, mergvakario striptizas, striptizas mergvakaris, vyrų striptizas mergvakariui, striptizas į namus kaina,

vyrų striptizas kaune kaina

Striptizas mergvakariui Kaune 2

Striptizas mergvakariui kaune 1

vyro viliotinis kaina

Ir jūs ieškote striptizo šokėjo?

 1. Kur rengsite vakarėlį? (miestas, tiksli data)
 2. Kiek ir kokie ten žmonės bus ir stebės striptizą?
 3. Kokios programos norėtumėte?

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

2 komentarai

 1. Vaida:

  Kiek kainuotų vienas šokis gimtadienio jubilietei jurbarke? Ar lapkričio 11d būtų galimybė?

  • salsosritmu:

   Sveiki, turite atsakyti į visus klausimus ir atsakymus išsiųsti į royalstriptease(eta)gmail.com
   Tiksli data, vieta. Reikia atsiųsti Google Maps nuorodą į Jūsų vietą.
   Ar bus kur nemokamai statyti automobilį? Kokioje patalpoje reikės šokti? (ar tai butas? namas? salė? ar bus kur persirengti? vonia,tualetas?)
   Kiek, kokios lyties ir kokio amžiaus žmonių dalyvaus pasirodyme, stebės striptizą? Kokia tai šventė? Mergvakaris, gimtadienis, merginų pasisėdėjimas?
   Mergvakario jaunosios arba gimtadienio jubiliatės facebook ir instagram. Jei nesinaudoja soc. tinklais – prisekite ne mažiau 5 nuotraukų. Taip pat parašykite kokie vaikinai patinka jai.
   Kiek laiko norite, jog šokėjas/ai pas Jus būtų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X