Striptizas Vilniuje mergvakariui | Salsosritmu.lt

Striptizas Vilniuje mergvakariui

šokėjas mergvakariui kainaSkambutis iš mergvakario panelės:

–          „Sveiki, rugpjūčio 23 dieną planuojame mergvakarį netoli Kauno esančioje sodyboje. Būsime apie 12-13 merginų. Norėtume striptizo šokėjo. Kokia striptizo programa būtų ir kokios kainos?“

Po malonaus pokalbio mergina pasakė, kad pasitars su mergvakario dalyvėmis ir perskambins, kai jau žinos ar kitoms mergvakario dalyvėms tinka programa, kaina ir kiti niuansai. Gal po trijų dienų jau išgirdau skambutį į telefoną ir tai buvo pati mergina. Ji pasakė:

–          „Tai mes žinokite, imam jus“ – tikrai širdyje pasidarė malonu ir jau su nekantrumu laukėme mergvakario savaitgalio ir kada pradėsime atlikti daktaro, kareivio ir policininko šou.

Atėjo lemtingasis savaitgalis. Su mergvakario organizatore susiskambinome ir tiksliai suderinome adresą google navigacijoje. Kai kolega navigacijoje rado jų kaimą, kuriame jos švęs, užkūrėme automobilį ir pradėjome važiuoti. Tai buvo 22 valanda vakaro. Buvo tamsu ir lijo. Važiavome pagrindiniu greitkeliu Vilnius – Kaunas. Nė nepajutome, kai jau reikėjo įsukti į žvyrkelį.

Važiuojame naktį, nuo kelio kyla ir garuoja rūkas, šonuose stovi medžiai, kurie įtartinai ramūs ir šis žvyrkelis nežinia kur vedantis…  Kaip iš siaubo filmo… Širdelėse trankosi truputį neramus plakimas, bet greitai mes privažiuojame mergvakario merginų sodybą, kurioje mes tuoj atliksime striptizo šou programą ir į jų vakarėlį įnešime kvapą gniaužiančias emocijas.

Įvažiavus į kiemą, moteris pasako:

–          „Sveiki, privažiuokite iš kitos pusės“

Privažiuojame iš kitos pusės ir pamatome didelį, gerai įrengtą ir puikiai atrodantį VIP autobusą. Jis buvo juodas, iš po apačios švietė neonai, o jo viduje grojo stipriai muzika. Jautėsi ir matėsi, kad tai buvo įdėta gera audio aparatūra, kuri suteiks puikių emocijų man šokant striptizą.

Ateina mergvakario organizatorė ir sako:

–          „O jūs jau čia. Kaip smagu jus matyti

Vairuotojo kabinoje, kuri buvo totaliai atskirta nuo salės, kurioje vyks striptizo šou aš persirengiau. Pirmąjį kostiumą užsimečiau daktarą. Jis toks sexy ir taip gerai atrodo. Man labai jį patinka šokti ir pavalgydinti merginas šviežiomis braškėmis.

Mano vadybininkas užleido daktaro muziką ir aš jau kaukiant sirenomis įbėgau į šį didelį PARTY autobusą ir pradėjau stereoskopu tyrinėti jaunosios širdį, plaučius. Kaukė sirenos, skambėjo geriausi disko gabalai, o aš šokau be proto gerai skambančiai muzikai autobuse, girdėjau klyksmus, mačiau kaip kurios merginos veržiasi ir nori liesti mane, o mergvakario organizatorės jas stabdo, aš šokau savo vienintelei jaunajai. Mačiau iš jos akių, kad ši mergvakario dovana – jai tikrai patinka ir ji nesitikėjo tokio šou.

Erzinau ją ir kitas stebinčias lėtai nusiimdamas daktaro drabužius ir provokuodamas. Baltas kelnes patempus į apačią pasimatydavo truputėlį mano užpakaliukas, o mergvakario jaunajai duodavai truputėlį jį paliesti. Per tą klykimą man buvo sunku orientuotis kas čia darosi, nes emocijų skalė buvo labai didelė.

Mergvakario dalyves išvedus iš proto aš ėmiau vieną rūbą po kito labai lėtai gundančiai. Mus mokino, jog striptize turi būti švelnūs, lėti, erzinantys judesiai. Striptizo pamokų metu išmoktas technikas taikiau ir mėgavausi. Greitai dariau bangelę tiek atsistojus, tiek į grindis. Jos matė ir tarsi įsivaizdavo kaip aš myliuosi su jomis. Nebenoriu toliau pasakoti, nes užtenka…

Sekantis mano striptizo šokis buvo kareivis. Jis skirtas užmegzti ryšį tiek su jaunąja tiek su stebinčiomis mergvakarį dalyvėmis. Kadangi mus striptizo šokių pamokų metu išmokina ne tik striptizą šokti, bet ir šokti partneryje su moterimi, salsos ir bačiatos ritmu karštas kareivis ištiesė ranką žaviai jaunajai ir pakvietė šokiui. Mes sukomės ir aplink stulpą ir autobuso erdvėje.

Vienai dainai pasibaigus, paėmiau, priėjau prie kitų stebinčių mergvakarį ir klykiančių. Žiūrėjau į akis ir mačiau kaip jos visos nori šokti su manimi, bet turėjau pasirinkti tik vieną. Išsirinkau, daviau jai braškę ir pradėjome šokti partneryje. Padariau gražių apsukimų, nulenkimų, net gi pakėlimą. Visos klykė, o jaunoji jau pavydėjo ir laukė sugrįžtančio kareivėlio. Pašokdinau dar kitą merginą. Mergvakarį stebinčioms merginoms pasidarė labai linksma. Mačiau jos užsivežė. Juk moterys taip dievina šokti su gerai vedančiu vyru.

Grįžau pas savo jaunąją ir grojant Enrique Iglesias dainai plėčiau su ja meilę. Kai iškėliau savo kareivišką diržą virš galvos, ištiestomis rankomis dominavau erdvę ir kraipiau savo užpakaliuką, visos klykė ir įsivaizdavo kareivį su Adomu kostiumu.  Antrasis šokis praėjo šokių ritmais ir visus išjudino šokti.

Kai ėjau persirengti, jaučiau ir girdėjau, kaip visos merginos šoko, klykavo ir laukė trečiojo pasirodymo. Šį kartą pasiėmiau bananą, įsijungiau prožektorių ir tarsi atvykdamas į įvykio vietą, švitindamas su prožektorių ir kitoje rankoje laikydamas bananą įžengiau į PARTY autobusą. Merginos pradėjo klykti, pamačiusios policininką.

Priėjau prie jaunosios, įrėmiau ją į sieną, seksualiai apieškojau jos kūną. Bananu truputėlį kilstelėjau sijoną, visos merginos pradėjo klykti ir kaitino mergvakario atmosferą. Liepiau jaunajai net išsižioti ir prožektoriu apieškojau ar neturi kokio LSD burnoje. Na čia nutrauksiu pasakojimą ir paliksiu jums įminti mįslę, kaip kas vyko toliau.

Esu tikras ir įsitikinęs, kad ši mūsų programa įneša nerealių emocijų į jūsų mergvakario šventę. Kokia čia šventė, jeigu nėra striptizo šokėjo? Teisingai? Dviejų šokių būna per mažai. Trys šokiai yra aukso vidurys ir tuos tris ir reikia užsisakyti. Mūsų šokėjai dirba paskirtose apskrityse. Todėl užsisakius mūsų šokėją, jūs būsite garantuoti kad jis tikrai atvyks, nei kad būna su kitomis kompanijomis. Jų šokėjas tą pačią dieną gauna užsakymą Vilniuje ir jam nebeapsimoka važiuoti į kažkokią sodybą velniai žino kur, gaišti laiką ir kurą ir dar sunkiai rasti. Mūsų šokėjai dirba paskirtose apskrityse ir jeigu jau jūs užsisakysite šokėją paskirtą jūsų apskrityje jūs esate 100 procentų garantuotos jog jis atvyks ir tai nesusigadins šventė. Nerizikuokite kitur užsisakydami, užsisakykite pas mus.

Striptizas moterims vilniuje kaina Striptizas Vilniuje kaina striptizo klubas vilniuje striptizo šokėjas vilniuje kaina šokėjas mergvakariui kaina

Ir jūs ieškote striptizo šokėjo jūsų mergvakariui?

Skambinkite ir atsakykite mums į šiuos klausimus:

  1. Kelintą dieną ir kur norite jog atvyktų striptizo šokėjas?
  2. Kiek merginų dalyvaus ir kokie tai žmonės?
  3. Kokios programos norėtumėte? Gal turite specialių pageidavimų?

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X