Striptizo šokėjai Vilniuje Kaune | Salsosritmu.lt

Striptizo šokėjai Vilniuje Kaune

Gelbetoju šou striptizas kainaNetikėtas skambutis penktadienio vakarui Vilniuje:

–          „Sveiki, gal netyčiom būtų laisvas jūsų striptizo šokėjas šį penktadienio vakarą? Su draugėmis švenčiame gimtadienį ir kaip dovaną norime nupirkti vyro viliotinį – pasirodymą. Čia būtų Naujininkuose apie kokią 12 valandos nakties.“

Kaip tik dvyliktai valandai nakties mūsų striptizo šokėjas atsilaisvino po kitų užsakymų ir priėmė šį. Nuo šokėjo:

Sveiki visi,

Gavau užsakymą penktadienyje tęsti užsakymų maratoną ir štai vadybininkas paskambina ir pasako, kad 12 –ai nakties reikia pasirodymo viename Vilniaus bute. Grįžau namo po kitų užsakymų, apsiprausiau, pasistiprinau, vėl susimečiau aprangas į automobilį, į navigaciją įsivedžiau adresą ir išvažiavau.

Atvažiuoju prie namo kiemo, ieškau kur automobilį pasistatyti. Tai buvo naujos statybos namas, o kieme kaip tik buvo vieta mano automobiliui. Išlipame su vadybininku, jis nueina suderina visus reikalus, pasitinka mus graži panelė, palydi.

Štai aš jau kambaryje, kuriame matau moteriškas kelnaites džiūstančias ant džiovyklės, persirenginėju. Galvoju – tai bent mano veikla įdomi. Rodydamas raumenis pozuoju prieš striptizo vadybininką, o šis mane fotografuoja. Truputį linksminamės.

Striptizo Vadybininkas nueina, paduoda flashą, pasako kokią dainą užleisti ir aš jau pro duris išeinu su spiginančiu prožektoriumi ir pradedu šokti aistringą, karštą, nenuspėjamą policininko striptizą. Stoviu prieš ją ir suku bananą rankoje, žiūri jai karštai į akis ir sakau: „ateik čia“.

Paimu merginą, kuriai buvo nupirkta dovana, priremiu prie sienos ir apieškau kaip kokią nusikaltėlę. Bananą pravedu švelniai pro kojas, užkabinu už užpakaliu, pasuku priekiu ir toliau ją apieškau. Rankomis nuliečiu krūtinę, pilvą,kojas. Merginas stebinčios negali sulaikyti juoko. Pasodinu ją atgal.

Bananą iškeliu į viršų ir pradedu klubus judinti aštuonetuku. Tik treniruoti vyrai sugeba tokį judesį padaryti. Jos visos žiūri ir galvoja: „koks karštas vyras atvyko.“, o aš kaip tik tą dieną buvau ir po soliariumo ir po sporto salės. Viskas idealiai sudėliota.

Girdžiu kaip vadybininkas sako:

–           „Nagi moterys plojam plojam, plojam ir sakom, stipriau stipriau stipriau“ – jos visos ka pradėjo rėkti ir sakyti stipriau stipriau, mano judesiai dar aistringesni tapo, emocijos liejosi pro kraštą, kol aš buvau nuogu užpakaliu ir užsidėjęs policininko kepurę ant kai ko.

Sekančiame pasirodyme aš išėjau su imituojamu rūkančiu cigaru ir apsirengęs gangsterio kostiumą. Išlindau paslaptingas iš tamsos.  Merginos sušuko: „oooooooo“

Pradėjau varyti Maiklo Džeksono šou. Visi nutilo ir sustingo. Kai tai atsitinka aš žinau kad mano judesiai kausto jų dėmesį. Man šis mūsų striptizo šokėjo komandos numeris patinka labiausiai. Aš jaučiuosi kaip paslaptingas gangsteris šokėjas, kurio kūne gyvena Maiklas Džeksonas.

Kaip pasibaigė šis striptizo šokis aš jums nepasakosiu ir kviečiu užsisakyti mūsų paslaugą – striptizo šokį į namus ar į jūsų vakarėlį, mergvakarį!!

Ir jūs ieškote striptizo šokėjo?

  1. Kur rengiate vakarėlį? Tiksli vieta, adresas
  2. Kiek žmonių dalyvauja?
  3. Ar turite specialių pageidavimų?

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

gelbetoju striptizas vilniuje kaune kaina Gelbetoju striptizo sokejai kaina gelbetoju striptizo sokejai Gelbetoju šou striptizas kaina

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X