Striptizo šokėjas mergvakariui Kaune | Salsosritmu.lt

Striptizo šokėjas mergvakariui Kaune

striptizas jacht klube kaunasIr vel naujas užsakymas ir vėl jachtklubas.Vėl Kauno marių malonus bangų supimas,moteru klyksmas ir dar nė karto nepatirtos tokios nuostabios emocijos.

Kaip neiprastai šį kartą pajudejau iš Vilniaus, Kauno link.Ir kaip visada jaučiu savyje lengva adrenalino pojutį.Bet aš ramus,nes viskas suruošta itin kruopščiai.Vėl pasileidžiu savo mėgiamą muziką ir  nė nepajuntu kaip atsiduriu Kaune.

Kaip ir tikejaus,atvykus mane pasitiko daili panele.Jos žvilgantys plaukai glostė jos pečius o suknelė ir daili jos iškirptė išryškino privalumus.Pamaniau,va čia tai pataikiau.Susipažinus su mergvakario organizatore,nuėjome į jachtą.Ten jau smaginosi dar daugiau gražuolių.Jos ne ka praščiau atrode,buvo linksmos ir atsipalaidavusios.

Žinoma,kad išlaikyti paslaptį,mergvakario jaunąjai buvo užrištos akys.Buvau palydetas i persirengimo kambarį.Čia kaip ir laive,šiektiek ankštoka,bet pakankamai jauku.Ir štai išgirstu pirmojo pasirodymo muziką,kuriai grojant išejes, išliejau savo aistrą ir daviau moterims tai,ko jos net nesitikejo.Mergvakario jaunoji islilyde mano gleby,ji tapo tikra laukinė katė,bet mano stiprios,vyriškos rankos ją kontroliavo ir neleido nueiti per toli.

Antroje pasirodymo dalyje,skyriau daugiau demesio ir kitoms grupeles dalyvėms.Tiesiog jas pašokdindamas.Šokis,tai puikus budas atpalaiduoti save ir tuo pačiu moterį.Kuo daugiau praleidžiu laiko šokdamas,tuo vis labiau suprantu,koks afrodizijakas,šokis yra moterims.

Aistrom ir emocijom aprimus visi drauge sėdome prie šventinio stalo,kur laukė šampanas ir nuostabūs užkandžiai.

Maloniai pabendravus ir smagiai praleidus laiką,grįžome i krantą.O kaip toliau viskas baigesi nepasakosiu…. 🙂

Striptizas Kaune mergvakariui

striptizo šokėjas kaune kaina

Ir jūs galvojate padovanoti dovaną – striptizo šokėją?

1. Kur rengsite vakarėlį (miestas, tiksli vieta, laikas)? Mums reikia pažiūrėti ar nebūsime užimti tą dieną.

2. Kiek žmonių dalyvaus? Kokie ten žmonės? Kam perkama dovana?

3. Kokio ilgio programos trukmės norėtumėte?

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X