Striptizo šokėjas mergvakariui laive | Salsosritmu.lt

Striptizo šokėjas mergvakariui laive

Sekantis tą ilgąjį šeštadienį mergvakario pravedimas buvo iškvietimas iš moters:

Moteris: „Sveiki, mes čia žadame plaukti Neries upe laivu. Mūsų bus viso 5 moterys. Norėtumėme užsisakyti vyruką, kuris sušoktų mums striptizą laive. Ar būtų tokia galimybė?“

Po šilto malonaus pokalbio išsiaiškinome poreikius ir darbo knygoje užsižymėjau tą dieną, jog dar laukai vienas mergvakaris. Tik šį kartą pirmą kartą gyvenime šoksime laive. Tai iš tikrųjų pagalvojus – kaitino visą kūną.

Pro pasibaigusio mergvakario viename Vilniaus bute, sėdome į automobilį ir važiavome prie Karaliaus Mindaugo Tilto. Buvo likę dar kokia 25 minutės iki laivo atplaukimo. Kad išnaudotumėme laiką, pasidarėme linksmų nuotraukų prie laivo jau prisišvartavusio. Tarsi mes to laivo savininkai ir sukam „dielas“ čia. Nė nepajutom kaip laikas praėjo ir pamatėm atplaukianti mažą iš pirmo žvilgsnio labai jau paprastą kateriuką.

Pradėjo šaukti ir mojuoti rankomis. Mergvakario dalyvės  lygiai taip pat atsakė. Padarėme jom nuotraukų, kai šios plaukė su kapitonu, gerdamos vyną, šampaną ir linksminosi. Mergvakario panelės buso pasipuošusios sukeliančiai įspūdį. Mergvakario dalyvė – jaunoji, buvo vilkinti raudoną suknelę ir įsirišus baltą kaspiną, o jos draugės – mergvakario organizatorės, juodom suknelėm ir išsiskiriančiom mažom skrybėlaitėm, įrištose plaukuose.

Panelės buvo ypatingai šiltos ir draugiškos. O tas mažas laivelis – tapo tokia jauki vieta, kai įžengėme. Ten taip viskas jaukiai įrengta. Tu plauki, kai jau sutemę, Neries krantai keičiasi, vėjelis pučia tau į veidą, o dar prieš akis vyras šoka striptizą. Su jaunąja pradėjom šokti vėjeliui dvelkiant į veidą. Buvo tiesiog nuostabu šokti. Tu šoki ir tuo pačiu bijai įkristi į Nerį. Tau dvelkia vėjelis į veidą, sukiesi muzikos ritmu ir šoki…

Kai pašokome, susodinome merginas ir pradėjome joms šokti striptizą laive. Merginos klykė, kai kurių akys užklydo ir šiek tiek ilgiau „apsistojo“ ant mūsų kūnų.

Atsisegė švarkai, marškinių rankovės, ir pučiant vėjui pro nuogą kūną, moterų rankos kartais „užklysdavo“ ant karštų vyrų kūnų. Nė nepajutome kaip praėjo tas 40 minučių laikas. Pasiekėme krantą ir ši visa įsimintina kelionė – visiems tarsi buvo sapnas. Buvo nuostabu.

Reziumė:

  • išsiaiškinus kiek tas laivas kainuoja valandai, paaiškėjo, jog du šimtai litų. Tikrai apsimoka, tikrai nesigailėsite. Gali būti net iki kokių 7-8 moterų tame laive. Iš ties „super“. Tačiau vyrų maksimaliai kokie 4.
  • Puikiai mergvakario panelės sugalvojo plaukti laivu ir užsisakyti striptizo šokėją į laivą.
  • Jos buvo penkios, mes trys. Geras skaičius. Nė viena panelė nenuobodžiavo, visoms buvo parodytas dėmesys, aišku labiausiai jis koncentruotas buvo mergvakario jaunąjai.

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X