Striptizo šokėjas Vilniuje | Salsosritmu.lt

Striptizo šokėjas Vilniuje

striptizas vilniuje kainaGavome užsakymą: „Sveiki, reikėtų vyro striptizo mūsų bare Vilniuje. Sakykite kokios programos, trukmės, kainos ir ar esate laisvi spalio 24 dieną 21:30 vakare?“

Peržiūrėjome užsakymų knygą – ši valanda kaip tik buvo laisva. Susiskambinome su moterimi, kuri nori užsakyti vyrų striptizą ir suderinome viską iki smulkmenų. Nuo šokėjo:

Sveiki, gavau užsakymą sušokti vieną striptizo šokį viename Vilniaus barų. Jau 20:30 pradėjau ruoštis, kadangi Lietuvoje spalio 24 dieną gana spaudė šaltukas, pamaniau, jog iš karto užsimesiu šiltą, vyrišką kareivio aprangą, kareiviškus kerzus, kareivišką kepurę, taip sutaupysiu laiko užsakovams, pats nesušalsiu ir viskas eisis sklandžiai.

Įsivedžiau į navigaciją baro adresą, įsimečiau diską ir fleshą paleisti striptizo muzikai ir išvykau į užsakymą. Man patinka tas jausmas – garažo durys pasikelia, išvažiuoji į tamsą ir net nenutuoki kur tu nuvažiuosi ir ką tu rasi. Jaučiuosi kaip tikras kareivis, kerzais spaudžiu pedalus, odinėmis pirštinėmis suku automobilio vairą ir važiuoju į striptizo užsakymą. Na pojūčiai išskirtiniai.

Gal po 7 minučių, aš jau buvau prie šio baro, kuriame įvyks mano striptizo pasirodymas. Mane pasitiko striptizo užsakovė, aš paklausiau:

–        „Sveiki, labai malonu, taigi kaip visuomet pinigai yra paduodami iš karto atvykus šokėjui ir jis palydimas į saugią vietą kur gali saugiai palikti savo daiktus ir pasiruošti šokiui“. Užsakovė taip ir padarė, matėsi kad ši moteris puikiai bendrauja, jaučia gerai žmones ir juk turi savo šį visą verslą – valdo šį visą barą“

Dar beje, su šia baro vadove buvo dar kita striptizo šokėja, kuri man pasakė:

–        „Kadangi pati dirbu striptizo šokėja, suprantu kaip jautiesi, kad nori palikti saugiai daiktus, gauti švarią, saugią persirengimo vietą ir aišku šiek tiek jaudiniesi prieš šokį“ – pasijutau kaip tarp savų žmonių.

Atėjo laikas uždėti striptizo muziką ir žengt į publiką. Pradėjo groti kareiviška striptizo muzika ir aš jau įėjau. Pradaręs duris pamačiau, kad jau už stalų sėdi moterys. Jų buvo įvairaus amžiaus, buvo keletas jaunų po kokia 22-23 metus, buvo vyresnių 27-35 metai, ir netgi buvo apie 42 metus pora moterų. Na įvairus ir šiltas kontingentas, kuris pasitiko šiltu palaikymu ir šaukimais.

Pradėjau savo seksualius striptizo judesius ir kai tik kokį striptizo judesį padarydavau, jos pradėdavo spygauti. Šis kareiviškas striptizas sukurtas dar su pašokdinimu moterų. Ištiesiau ranką ir pašokdinau pirmąją moterį. Matėsi , kad niekas nesitikėjo, nes galvojo kad paprasčiausiai bus striptizo judesiais nusirengimas ir viskas. O čia ne! Čia šokis su moterimi, vyriškas kareivio vedimas, apsukimai, nulenkimai net pakėlimai!

Atmosfera vis kaito ir kaito. Vieną po kitos traukiau moterį į šokių aikštelę, nesvarbu koks jos amžius buvo ir fizinė būklė. Buvo linksma, ir ką? Atėjo metas nusirengti…

Seksualiai nusiėmiau kareivišką maikę darydamas striptizo judesį. Ištraukiau diržą iš kelnių. Apsisukau, iškėliau diržą ir pradėjau lėtai aštuonetuku judinti savo užpakalį, kur truputėlį matėsi mano apatiniai, kurie buvo aptempę mano ganėtinai nuo soliariumo įdegusį užpakalį.

Visos pradėjo klykti, viena puolė mano kelnes tempti į apačią, bet aš neleidau… Erzinau toliau jas…

Atplėšiau striptizo judesiu savo kelnes ir likau su kerzais, seksualiais, aptemptais apatiniais ir kareiviška kepure. Priėjau arčiau moters ir leidau paliesti savo kūno, judėjau ir priekiu ir šoku ir galu. Viena moteris labai stipriai trenkė man per užkalį, aš atsisukau ir nusišypsojau jai, bet tuo pačiu ir pagalvojau:

–        „iš kur tu tiek jėgos turi???“

Išsikėliau dvi moteris į viršų ant rankų ir jaučiau kaip mane fotografuoja gal 5 fotoaparatai, nežinojau į kurį žiūrėti :D. Pojūčiai buvo nerealūs nes visa publika buvo šilta, maloni ir tikrai prijaučianti vyriškam striptizui.

Slinkau apatinius į apačią ir jos čiupinėjo mano užpakalį. Kaip viskas toliau ėjosi nepasakosiu, o kviečiu užsisakyti mūsų nerealų, gerą, vyrišką, gundantį striptizą J.

Raktiniai žodžiai:

Vyrų striptizas Kaune, vyrų striptizas Vilniuje, striptizas Kaune, striptizas Vilniuje, striptizas bare, viliotinis, striptizo šokėjas Klaipėdoje, striptizo šokėjas Vilniuje, striptizo šokėjas Kaune

vyru striptizas kaune vilniuje klaipedoje stebinti publika striptizo šokis vilniuje kaina striptizo šokėjas striptizo sokejas vilniuje jusu barui klubui striptizas vilniuje kaina

Ir jūs ieškote striptizo šokėjo?

  1. Kurią dieną ir kurią valandą bei kokiame mieste reikalingas striptizo šokėjas? (mums riekia pažiūrėti ar tą dieną striptizo šokėjas yra laisvas)
  2. Kiek žmonių stebės vyro striptizą? (kuo mažiau žmonių tuo yra jums pigiau)
  3. Kokio ilgio programos bei kokio striptizo norėtumėte? (čia galite pasakyti savo specifinius poreikius arba mes pasiūlysime tai ką turime ir esame paruošę)

PARTNERIS/ŠALTINIS – http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X