Striptizo Šokėjas Vilniuje į namus | Salsosritmu.lt

Striptizo Šokėjas Vilniuje į namus

Striptizo Šokėjas į namus VilniujeSalsosRitmu Šokių studija šį kartą gavo iškvietimą ir moteriško balso savininkės merginos lūpų:

–          „Sveiki, rengiame draugės gimtadienį ir norėtumėme užsakyti jai, kaip staigmeną vyro striptizą į namus. Gyvename Vilniuje. Ar būtų galimybė ir kiek tai kainuotų?“

Po smagaus, malonaus pokalbio sutarėme, jog šeštadienį atvažiuosiu pas jas į butą ir atliksiu programą. Merginos labai apsidžiaugė, nes tai buvo pabaiga visoms vyrų striptizo paieškoms Vilniuje.

Nuo SalsosRitmu:

Sėdau pas savo fotografą į automobilį ir išvažiavome ieškoti, kur gyvena šios damos. Į navigaciją įsivedėme ir greitai atsidūrėme prie jų buto. Butas yra Vilniaus centre, nusigauti iki jo buvo tikrai paprasta.

Eidami prie laiptų pamatėme šampano butelį – čia mums ženklas buvo, kad būtent čia yra švenčiamas vienos jubiliatės gimtadienis.

Tą vakarą buvo puiki nuotaika, o ji buvo atsiradusi iš gero nusitiekimo ir įvykdymo pirmojo užsakymo, kuris vyko Užupio kavinėje. Ten buvo šokių pamoka. Svarbiausia ten buvo be galo nuoširdūs, linksmi žmonės. Važiuodami su fotografu į šį merginų gimtadienį vylėmės, jog nesusigadintume tokių puikių nuotaikų.

Prie laiptų mus pasitiko merginos. Po keliolikos sekundžių supratau, kad čia irgi bus labai smagu. Kai pasodinau jubiliatę ant kėdės ir pradėjau šokti, jaučiausi savame kailyje. Šios merginos buvo išsilavinusios ir nedarė tokių nesąmonių, kaip kad yra tekę patirti – pačios merginos plėšia drabužius nuo tavęs ir kažkur skuba.

Šios damos buvo atsipalaidavusios ir tuo pačiu leido striptizo šokėjui atlikti savo programą. Aš pasakysiu vieną žodį: „ŠOKTI STRIPTIZĄ BUVO TIESIOG NUOSTABU“

Užpūtėme paskutines žvakes ir atsisveikinome su panelėmis. Kai sėdome su fotografu į automobilį aš jam pasakiau:

–          „Šis šeštadienis, šokių pamoka ir šis panelių gimtadienis, buvo patys geriausi iš mūsų visų turėtų“. Draugas linktelėjo galvą ir pasakė:

–          „Taip, čia tikrai buvo tiesiog šaunūs žmonės. Nuotaika „superinė“. Ką pirmyn“

Striptizo Šokėjas į namus Vilniuje

 

Norite ir Jūs užsisakyti Striptizo Šokėją Vilniuje?

  1. Ką rengiate, kiek žmonių dalyvaus?
  2. Kokią dieną ir kuriuo laiku norėtumėte striptizo šokėjo?
  3. Kokio ilgio vyro striptizo norėtumėte?

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X