Vyro striptizas mergvakariui | Salsosritmu.lt

Vyro striptizas mergvakariui

RoyalStriptease gavo iškvietimą atvykti į Vilniuje esantį Antakalnio butą pamokinti salsa šokių žingsnelių ir sušokti viliotinį salsos ritmu. RoyalStriptease padarė visiškai atvirkščiai. Jis atvažiavo su vokiečių kareivio kostiumu ir atliko šou su šokių ir striptizo elementais.

Kai RoyalStriptease išsitraukė purškiamą grietinėlę iš savo daiktinės, merginos sušuko: „nu pizzdiec“. Viena mergina tikino  jaunają, jog čia iš tikrųjų turėjo būti salsa šokių pamoka ir ji nieko nėra kalta dėl to kas čia dabar atvažiavo.  Jaunoji šypsojosi ir sakė: „jau tiek to. Pažiūrėsime“. Prasidėjo šokis, prasidėjo klyksmai, liejosi puiki nuotaika, Salsos Ritmu pašokdino visas merginas, išskyrus vieną, kurią per mažai kartų pabandė pakviesti pašokti kartu. Po šou merginos plojo, trepsėjo ir mūsų manymu kaimynams iš ketvirto aukšto buvo ne itin smagu. Tačiau, kadangi tai buvo šeštadienis – visi šventė, tai nieko tokio.

Po pasirodymo, merginos mūsų nenorėjo išleisti, įpylė po stikliuką išgerti ir liepė pamokinti salsa šokių judesių. RoyalStriptease pamokino pagrindinį žingsnelį ir sukinį į liniją salsos ritmu. Jaunajai, kuri išteka už dviejų savaičių, šokti sekėsi puikiai. Visi su šypsenom atsisveikino, palinkėjo vieni kitiems sėkmės ir atsisveikino.

Užsisakykite ir Jūs vyro striptizą mergvakariui ar šiaip kokiam jūsų vakarui: Savo poreikius galite pasakyti, susisiekę:

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X