Vyro striptizas mergvakariui baikerių klube Vilniuje | Salsosritmu.lt

Vyro striptizas mergvakariui baikerių klube Vilniuje

vyro striptizas mergvakariui baikeriu klubeGavome vėl iškvietimą atvykti sušokti striptizo. Šį kartą kas buvo neįprasta – tai jog visas veiksmas vyks baikerių klube. Prasiuntinėjau sms draugams ir pasiūliau važiuoti keliems. Iš viso atvažiavome penki vyrai. Kiti būtų tik užėmę kitas moteris, kurios dalyvauja mergvakaryje. Pastebėjau vieną dalyką, jeigu jaunoji jaučia, kad jos draugėms irgi linksma – ji pati greičiau atsipalaiduoja. Tačiau jeigu visi sustoja žiūri, kaip tai jaunajai šoka striptizą, ji ne taip atsipalaiduoja. Čia patvirtinta praktikos. Geriausi mergvakariai kurie praėjo, buvo kuomet pamenu buvo lyg 6-5 moterys ir mes būdavom – 3-4 vyrai. Visiem linksma, visi užimti, nei vienas nejaučia vienatvės, kad su juo yra nebendraujama.

Taigi sėdome į dvi mašinas ir išvažiavome ieškoti baikerių klubo, kuris buvo įsitvirtinęs ant Tauro kalno Vilniuje. Tai buvo spalio mėnesio penktadienio vakaras. 9 valandą vakarą jau viskas buvo sutemę ir mes važiavome tamsoje.

Gerai, kad mano draugas puikiai surado kelią ir mes greitai atsidūrėme prie pastato. Tačiau baikerių klubas nebuvo aišku kur yra. Staiga pamačiau einančius du vyrus, kurie vilkėjo odines „kožas“ – priėjau prie jų ir su šypsena paklausiau:

–          „gal žinote kur čia yra baikerių klubas?“, jie nusistebėdami atsakė:

–           „taip žinome – o kas jūs?“; aš:

–          „mes čia atvykome pravesti mergvakarį“

–          „ai, žinau, čia jūs striptizo šokėjas?“

Taigi greitai atsiradome prie baikerių klubo durų. Tačiau jie griežtai pasakė, jog nieko daugiau neįleis, kaip tik mane vieną. Draugai labai nuliūdo, vienas net susinervino. Sako:

–          „,Galėjai paskambinti ir sušnekėti“

Greitai radome problemai sprendimą. Sutarėme, jog vieni draugai važiuos į centrą, o vienas iš jų luktels manęs.

Kaip tyčia atsitiko toks dalykas. Aš kai vienas nuėjau į baikerių klubą, pamačiau ten, jog nėra pajungta muzika. Mano draugas, kaip tik suprato reikalus apie aparatūras, muzikos pajungimą. Paprašiau baikerių, jog leistų pasikviesti draugą. Jis atėjo, pabandėme, sujungėme ir viskas grojo.

Baikerių klube buvo nejauku ir šalta. Nebuvo privataus kambario, kuriame galima būtų sušokti. Ten buvo prie baro žmonės ir kurie galėjo viską matyti. Tačiau kaip ir kiekvienoje situacijoje radau teigiamų dalykų – buvo biliardo stalas. Paėmėme su draugu ir pradėjome žaisti. Tiesiog atsipalaiduoji aplinkoje ir viskas. Tavo nuotaika negali priklausyti nuo aplinkos kurioje esi.

Dar vienas didelis pliusas buvo tas – kad čia buvo geros garso kolonėlės. Garsas skambėjo super ir šokti, žinojau, jog bus labai malonu.

Staiga sugriaudėjo čioperių varikliai ir jaunąją baikeriai pristatė savo motociklais. Jai buvo uždėtas šalmas ir akys uždengtos skara. Aš sėdėjau ant kėdės, kaip koks donjuanas ir laukia mis ledi, kurią tuoj suviliosiu. Na bent aš taip jaučiausi striptizo šokėjo širdyje.

Prasidėjo visas spektaklis. Jaučiausi puikiai, šokis ėjosi super. Kadangi muzika garsiai grojo. Tu užsivedi, tu įsijauti, efektas visai kitoks nei per kompiuterio kolonėles, kaip kad dažniausiai būdavo, kai nuvykdavau į kokį butą. Na bet čia viskas priklauso nuo galimybių.

Įsijaučiau labai į šokį, pulsavo reaktyvinis kuras mano krauju. Paėmiau merginą nusivedžiau šokių žingsneliu prie to biliardo stalo ir seksualiai pamokinau mušti lazdą apkabindamas ją ir suimdamas jos rankas. Vėliau nuverčiau ją ant minkštasuolio. Kaip viskas vyko nebepasakosiu..

Pastabos:

  1. Neliesti striptizo šokėjo pašalinėms moterims ir nerengti jo drabužių grubiai. Šią klaidą padarė kelios merginos šiame mergvakaryje. Nedarykite to. Striptizo šokėjas atvažiuoja į jūsų mergvakarį su savo programa ir jis tikrai nusirengs. Reikia būti kantrioms. Juk niekam neįdomu, jeigu iš karto viską nusirengia. Jis vilioja ne jus, o jaunąją. Būkite kantrios.
  2. Jeigu nuomojatės klubą mergvakariui, paklauskite apsaugos ar gali atvykti 4-5 vyrai. Atvažiuosime daugiau – bus jums visoms smagiau. Ir neatsitiks, kaip atsitiko prie baikerių klubo. Kai atvažiavom, pasirodo jie gali įleisti tik mane vieną – striptizo šokėją.
  3. Pinigai yra paduodami iš anksto. Tai yra kai striptizo šokėjas atvyksta, jam yra paduodami pinigai ir jis tuomet atlieka programą. Dar prieš paslaugą užsakant yra padaromas avansas – pavedimas į sąskaitą. Turėkite šiuos dalykus omeny. Nes jūs visos metatės pinigus kartu ant dovanos. Kažkuri turi būti atsakinga ir lyderė, kuri surinks pinigus, tuomet užsakys paslaugą.
  4. Būtinai paklauskite ar klubas turi privatų kambarį. Normalus klubas tikrai tokį dalyką turės. Striptizo šokėjui yra daug geriau ir jaukiau šokti privačiame kambaryje.

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X