Vyro Viliotinio šokis Vadovei | Salsosritmu.lt

Vyro Viliotinio šokis Vadovei

Viliotinio Šokėjas VilniusVyro Viliotinio šokis Vadovei

SalsosRitmu.lt šokių studija gavo iškvietimą, jog norima padaryti staigmeną firmos vadovei – pakviesti vyrą, kuris sušoks jai viliotinį. Moteris telefonu teiravosi:

–          „Laba diena, norėtume užsakyti vyro viliotinį mūsų firmos vadovei, kaip staigmeną. Kokia kaina būtų?“

Persiuntėme dviejų vyrų nuotraukas, iš kurių užsakovė išsirinko jai patinkantį vyrą, kuris ir sušoks viliotinį firmos vadovei.

Nuo Airino:

Nuvykome dviese į firmą, kurioje laukė vyro viliotinio. Vienas iš mūsų fotografavo, kitas šoko. Mus šiltai pasitiko firmos personalas, pasiūlė kavos. Parodė kur persirengti, taip pat jie turėjo puikiai skambančią muzikos aparatūrą. Labai smagu buvo matyti tai, kad firmos personalas net užklijavo tam tikrą medžiagą ant langų, kad suteikti jaukumo vyro viliotiniui. Firma atrodė didelė, o ofisas tvarkingas. Visur buvo švara ir tvarka.

Po 20 minučių viskas buvo paruošta ir į jaukų kambarėlį išėjo striptizo šokėjas, kuris sušoks viliotinį. Moterys buvo gražiai susėdusios ant kėdučių, o jų fantazijose jau sukosi visokiausios mintys. Matėsi, jog moterys striptizo šokėją nužiūrinėja nuo apačios iki viršaus.

Dovana vadovei vyro viliotinis

Muzikai grojus, striptizo šokėjas ištiesė ranką firmos vadovei ir pakvietė šokti poroje. Matėsi, jog moteriai, kuriai kiekvieną dieną reikia vadovauti ir atlikti svarbius sprendimus, ši pramoga kaip tik ją atgaivino po jos nelengvos kasdienybės.

vyro viliotinis

Striptizo šokėjas pakvietė ir kitas likusias moteris pašokti. Jis šokyje jas paviliojo. Pačios moterys buvo labai atsipalaidavusios ir net viena iš moterų striptizo šokėją nuvedė prie durų, nusuko į duris ir švelniai su kalėdinio popieriaus rulonėliu nuo apačios iki pat tam tikros vietos nuvedė striptizo šokėjui.  Kiti žiūrėjo ir juokėsi, prasidėjo plojimai.

Viliotinio šokiui įpusėjus striptizo šokėjas pradėjo nusirengti. Su striuke netyčiom užkliudė kavos puodelį ir jis su kava pažiro ant grindų. Tai nesustabdė striptizo šokėjo šokti viliotinio. Firmos vadovei ir personalui šiek tiek akys iššoko ant kaktos, bet tai buvo kaip efektas sustiprinti viliotinio šokį.

Viliotinio Šokėjas Vilnius Vyro viliotinio šokis firmos vadovei

Striptizui pasibaigus, šokėjas atlikęs viliotinį, matė, jog moterys nori pratęsimo, todėl jis pradėjo šokti toliau. Striptizo šokėjas ranka perbraukė vienai ir kitai moteriai per koją, kurią dengė seksualios pėdkelnės.  Moterys buvo labai atsipalaidavusios ir joms tai patiko. Kai viskas ėjosi toliau aš nebepasakosiu.

Baigus striptizui, šis šaunus firmos personalas mus pavaišino saldainiais su kava. Šiek tiek šnektelėjome. Firma net nemokamai pakeitė lazerinio spausdintuvo kasetę, kurią buvo atsivežęs striptizo šokėjas. Toks šiltas, komunikabilus, draugiškas ir pagarbus personalas yra pavyzdys kiekvienai firmai.

Jūs irgi planuojate savo firmos vadovei užsakyti vyro viliotinį?

  1. Kokiame mieste tai vyks?
  2. Kurią dieną ir valandą?

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X