Vyrų striptizas ir šokių pamoka Kaune | Salsosritmu.lt

Vyrų striptizas ir šokių pamoka Kaune

striptizo sokejas i namus kaunasSalsosRitmu.lt šokių studija gavo iškvietimą atvažiuoti ir pravesti šokių pamoką į Kauną. Pasirodo gimtadienis vyks prie Kauno esančios sodybos. Malonus moters balsas paprašė, jog būtų prvesta šokių pamoka, būtinai pašokdintos moterys ir ani galo sušoktas vyro striptizas.

Nuo SalsosRitmu:

Vilniuje sėdome į automobilį, įsivedėme adresą į navigaciją ir išvažiavome pravesti solo latino, salsos arba bačiatos šokių pamokos , priklausomai nuo situacijos ir moterų poreikių. Išvažiavome apie aštuntą vakaro. Pagrinde važiavome autostrada – puikus kelias ir greitai galima atvažiuoti. O tamsoje varavimas kelia jauduliuką.

Važiavau kartu su savo fotografu/operatoriumi. Prieš tai buvo moterų paklausta: „ar jos nieko prieš pasidaryti bendrų nuotraukų ir net galbūt įsiamžinti bendrame video be jokių vulgarumų“. Man labai pasisekė, nes telefonu kalbėjausi ir kontaktavausi su labai gražia, išvaizdžia ir be galo gražiai, komunikabiliai bendraujančia moterimi. Ji viską sukordinavo – kur važiuoti, į ką atkreipti dėmesį ir t.t.

Įdomiausia buvo tai, kad ši be galo graži moteris – kaip vėliau atvažiavęs pamačiau, su kolegėmis pakabino šviesą atspindinčią liemenę ant medžio. Tai buvo mums, važiuojantiems, orientyras, jog tai jau jų sodyba ir turime sukti į šį būtent keliuką. Viskuo buvo pasirūpinta.

Kai atvažiavome, pamatėme išties didelę, gražią sodybą. Aplinka buvo sutvarkyta, aplinkui degė jaukios šviesos.

Mane pasitiko gražuolė moteris – Eva, kuri mums davė su fotografu kambarį. Kaip visuomet keletas iš moterų buvo gerai išgėrusios, kitos ne. Esame įpratę, jog dažnai atvažiavęs gali susilaukti galbūt ne itin korektiškų žodžių iš išgėrusių dalyvių, bet tai nė kiek nesutrikdo patirties turinčius vyrus.

Su Eva mes kartu paklausėme gimtadienyje dalyvaujančių moterų – ar jos norėtų išmokti keletą Solo Latino žingsnelių ir smagiai pašokti salsos ritmu? Iš moterų gavome atsakyma taip. Prasidėjo šokių pamoka. Muzikos aparatūra sodyboje tiesiog buvo superinė.

Šokių mokytojas Kaune gimtadieniams

Solo Latino šokių pamoka buvo tiesiai į dešimtuką pačiai pradžiai. Tai tarsi buvo, kaip apšilimas prieš visus šokius šiame gimtadienyje. Moterys puikiai klausė mano šokių žingsnelių ir stengėsi dalyvauti.

Šiek tiek pašokus, padariau pertrauką ir po pertraukos paklausiau:

–          „Moterys, pakelkite rankas, kurios dar norėtumėte pasimokinti šokių žingsnelių salsos ritmu?“

Didžioji dauguma moterų pakėlė rankas ir aš tęsiau salsos šokių pamokos žinsgelius. Aš mačiau iš moterų akių, kad dauguma laukė to striptizo. Kartais, vesdamas šokių pamoką susilaukdavau gnybtelėjimo į užpakalį.

Moterys buvo be galo linksmos ir linksminosi. Prasidėjo moterų pašokdinimas šiame gimtadienyje. Vieną po kitos moterį pasukiojome salsos ir bačiatos žingsneliais, kai kurios atliko puikiai nusilenkimus. Tarp jų buvo viena moteris, kuri išsilenkdavo iki pat žemės. Šiame gimtadienyje buvo moterų, kurios buvo šokusios ir lankusios gimnastiką.

Vėliau padarėme vyno/vandens pertruakėlę. Moterys buvo gerai įšilusios ir išmokusios keletą šokių žinsgelių. Gimtadienio atmosfera buvo puiki, kadangi jau buvome kažką kartu bendro nuveikę.

Moterims pasakiau:

–          „Mielosios, po 10 minučių prasidės vyro striptizas. Prašome susirinkti šiame kambaryje ir laukti ateinančio vyro“

Užkilau laiptais į viršų, atsidariau duris. Štai čia gulėjo ant didžiulės miegamojo lovos mano daiktai. Persirengiau kostiumą. Ir susiruošęs po 10 minučių nusileidau į apačią. Moterys pamačiusios mane, pradėjo ploti. Jų fantazijose jau vyravo vyro striptizas, seksualūs judesiai, erotika, karšta atmosfera, pietietiški jausmai.

vyru striptizas mergvakariams

Prieš tai koordinatorė man buvo pasakiusi, kurioms moterims šokant skirti didžiausią dėmesį. Aš taip ir dariau. Moterys plojo, klykė, visoms buvo smagu. Vyro striptizas užkaitina gimtadienio atmosferą ir priverčia visas moteris šypsotis. Tai yra neatsiejama kiekvieno gero gimtadienio dalis.

Išvažiuojant namo gavome po didelę porciją šašlykų! Moterys liko mumis ir mūsų paslauga patenkintos, o mes esame be galo laimingi savo klientais.

Planuojate ir jūs gimtadienį ar mergvakarį?

  1. Kurioje vietoje vyks gimtadienis/mergvakaris ar vakarėlis?
  2. Ką norite nustebinti? Tai bus kažkokia dovana kažkam?
  3. Ar reikalingas vyrų striptizas?
  4. Už kokią optimalią kainą ieškote?

Susisiekite:

https://www.salsosritmu.lt/kontaktai

 

PARTNERIS/ŠALTINIS – http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X