Taisyklės-Atmintinė | Salsosritmu.lt

Taisyklės-Atmintinė

  1. Į šokių pamokas atvykti su plona, leidžiančia kuo mažiau prakaituoti apranga. Vaikinams – klasikinės kelnės, džinsai, merginos aptemptos suknelės (pūstos suknelės trukdo salsa, bačiata, klubiniam šokiui), klasikinės kelnės. Pasižiūrėkite, kad apranga nebūtų stora ir skatinanti Jus daug prakaituoti. Plona apranga leidžia geriau jausti kontaktą su partneriu.
  2. Turėti švarią avalynę. Merginoms – šokių aukštakulniai iki 7 cm kulno aukščio arba klasikiniai bateliai be kulno (klasikiniai bateliai be kulno yra naudojami merginų, kurių ūgis yra didesnis nei 177cm, nors jos dažnai įsideda juos ir jau vietoje žiūri pagal partnerį), merginoms žemesnėms nei 177cm turėti aukštakulnius, vaikinams bateliai arba klasikiniai bateliai be kulno. Turėti antras švarias kojines.
  3. Turėti rankšluostį. Priklausomai nuo patalpos, kai kur būna galimybė pasinaudoti dušu.
  4. Nusiteikti puikiai praleisti laiką, nesijaudinti, taip pat pareikšti norus mokytojai ar mokytojui ką norite išmokti, galite parodyti vaizdo įrašą.
  5. Privačių pamokų metu susitarti su mokytojais dėl bandomosios pamokos, per kurią pasišoksite su mokytojais ir jie pažiūrės Jūsų lygį ir ką Jūs norėtumėte išmokti.
  6. Sumokėti pinigus tada kada nurodo mokytojai.
  7. Po pamokos pasitikslinti ar Jūsų kontaktiniai duomenys yra pas mokytojus ir ar esate sutarę dėl sekančios pamokos ir namų darbų.
  8. Draudžiama filmuoti, fotografuoti pamokas be mokytojų leidimo.
  9. Pasitikslinti ar esate susitarę, apkalbėję Jūsų mokymosi kursą ir ar yra sumokėti pinigai.
  10. Aptarti su mokytojais raumenų reabilitavimasi, masažus, aptarti asmenines problemas, jeigu turima su pėdomis, kojomis, klubais ar kitomis kūno vietomis.
Apie, Mokymai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X