Dovana vadovei – netikėtas vyro striptizas ofise | Salsosritmu.lt

Dovana vadovei – netikėtas vyro striptizas ofise

Šiandien, antradienį, gavau iškvietimą iš merginos, kuri papasakojo štai tokią situaciją. Jos vadovė priims vieną žmogų į darbo pokalbį. Tas žmogus yra Marius (vardas pakeistas). Man mergina pasakė: „mes nesakėme vadovei, jog iš tikrųjų į darbo pokalbį atvyks ne Marius, o striptizo šokėjas“ –  tai reiškia, jog jos sugalvojo nustebinti savo šefę.

Atvykstu sutartą valandą prie ofiso. Į apačią nusileidžia daili mergina, vilkinti iki kelių aptemptą ofisinį sijoną, pasitinka mane su šypsena ir perduoda mano netikrą CV. Atseit to Mariaus. Taigi įeinu į ofisą, priešais mane atsiveria didžiulis, prabangus stalas, atsisėdu.

Su mano CV netrukus ateina šefė šios firmos ir pasisveikina su manimi. Ji patiko man iš pat pirmo žvilgsnio. Kodėl? Nes ji neiškelia savęs, ji paprasta ir maloni. Tokius žmones tai mėgstu. Šios firmos vadovė pradėjo pokalbį su manimi: „Sveiki, Mariau, taigi, jus rekomendavo mano darbo kolega. Sakykite ką žinote apie mūsų firmą?“

Atmosfera ofiso buvo rimta. Sėdžiu ir matau kaip dvi merginos, kurios žinojo apie šį siurprizą, vos tvardosi nesijuokdamos. Aš atsakau rimtai. Mes su vadove toliau šnekame. Vadovė paklausia: „Jurate, tu turėjai kažkokį klausimą Mariui, kurį norėjai užduoti?“

Jūratė atsisuko ir uždavė man klausimą:

–          „o koks jūsų Mariau yra hobis?“. Aš nustebęs, pakėlęs antakius atsakiau:

–          -„hmmm… aš šoku…“, Juratė tęsė savo mintį:

–          „o gal galėtumėte mums čia pašokti???“. Aš dar labiau pakėliau antakius ir nustebau:

–          „čia šitame ofise????“. Jūratė griežtu tonu:

–          „taip, aš jums muziką įjungsiu“

Jūratė man įjungė muziką, striptizo dainą. Firmos vadovės akys išsprogo, ji nustebo ir sako: „kas čia????“. IR prasidėjo klyksmai ir juokas. Vadovė keliasdešimt sekundžių negalėjo nutraukti savo juoką. Buvo iš tikrųjų gražu žiūrėti. Šitokia staigmena tiek davė laimės ir juoko.

Netikėtas vyro striptizas ofise buvo puiki staigmena darbų vadovei pailsėti nuo darbų ir pasijuokti. Kai išėjome iš kambario visi paplojo ir pasveikino vadovę. Pirmą įspūdį susidariau – kad čia dirba rimti, šilti ir nuoširdūs  žmonės.

 

Norite ir jūs padaryti staigmeną?

  1. Ką ketinate padaryti?
  2. Kur viskas vyks ir kelintą valandą?
  3. Už kokią optimalią kainą ieškote?

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X