Kaip atsipalaiduoti ir pajausti muzikos ritmą klube? | Salsosritmu.lt

Kaip atsipalaiduoti ir pajausti muzikos ritmą klube?

Taigi esu Povilas man 23eji o as nejauciu ritmo, tas mane zudo. Noreciau suzinoti ka daryti kad ji jausciau. Leta ritma paprasta nesudetinga galiu jausti bet su truputy sudetingesniais jau neiseina , del to nesugebu atsipalaiduoti klube ar bet kur kur galeciau sokti. Gal gali padeti? Gal koki instruktaza pradziamoksli?

Kaip pajausti muzikos ritmą klube? – kur yra stipresnis mušimas muzikos ritme – ten turi būti žingsnelis, kur dainoje yra žodžiai, užlėtinimai – ten tavo plastiškumo judesiai.  Vadinasi kai klube groja klubinė muzika, tu turi klausytis stipresnių mušimų toje dainoje ir būtent į tuos mušimus dėti žingsnelius. Tuomet atrodys, jog šokį į ritmą.

Tu rašai: „del to nesugebu atsipalaiduoti klube“ – neatsipalaiduoji dėl to, jog tau rūpi kitų žmonių, tave supančių tame klube nuomonė. Vietoje to tavo mąstymą reikia keisti į Alfa Vyro: „aš šoku taip kaip aš moku ir sugebu. Esu geriausia savo paties versija. Visiškai nebijau būti išjuoktas ir pažemintas. Aš nieko gyvenime nebijau“. Kai tik į tavo galvą ateina mintys, kurios būtent tau trukdo atsipalaiduoti, keisk tas mintis į TOKIAS, kurios neša gerus rezultatus.

Pačiai pradžiai galiu rekomenduoti taip pat prieš įeinant į klubą išgerti stipraus (7.3-7.5 laipsnių alaus), kad tu patirtum visą tai, iššoktum vienas, visiškai nekreipdamas į kitų žmonių žvilgsnius, nuomonę. Tai yra nelengva, nes iš karto tau įsijungs programos, kurios buvo sudiegtos dar kai tu augai. Tavo tėvai tau sakė: „būk tyliai, čia yra kitų žmonių“. Nors tu norėjai elgtis kitaip, bet buvai drausminamas. Tau buvo netiesiogiai sakoma, jog reikia kreipti į kitus žmones, jų nuomones. Tokį kvailą tavęs suprogramavimą reikia keisti į Alfa Vyro mąstymą. Paskaityk šios knygos aprašą, čia mano knyga apie AlfaVyrą ir jo pasaulėžiūrą, tokąi pasaulėžiūrą, kuri skintų pergales tavo gyvenime.

Čia keletas video, kaip aš pats stengiuosi šokti į muzikos ritmą ir improvizuoju:

Matai? ten kur stipresnis muzikos ritmas – aš mušu žingsnelius, ten kur sulėtinimas – aš darau plastiškus solo judesius, arba keliu moterį, ten kur pasikeičia muzikos ritmas – pakeičiu savo žingsnelių tipą, improvizuoju.

SalsosRitmu.lt

Straipsniai

1 komentaras

  1. Povilas:

    Aciu! ziuresim ks iseis 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X