Kaip pajusti salsos ritmą? | Salsosritmu.lt

Kaip pajusti salsos ritmą?

Jeigu tu niekaip negali pajusti salsos ritmo, nieko tokio! Net patys geriausi salsos instruktoriai ne vienus metus šoko, jog galėtų pajusti salsos ritmą. Nėra nieko blogo su tavimi! Tu taip pat gali pajusti salsos ritmą! Tau gali padėti

Šiuose video tu puikiausiai girdėsi ritmą, taktą 1. Kai dainose skaičiuoja „One”, reikia žengti salsos pirmąjį arba penktąjį taktus.

Salsos mokymosi ritmo paslaptys

Net pats geriausias salsos mokymo instruktorius negali įdėti į tave salsos ritmo. Niekas negali paaiškinti kelio, kaip gauti tai. Niekas negali tavęs to išmokinti. Sakoma vieni jaučia muziką, kiti – ne. Tai yra todėl, kad tie kurie jaučia – daug šoko ir treniravosi. Turi pats tai pajusti. Ypatingai pamokose kreipk dėmesį į instruktorių, kada jis eina į priekį ir pradedą šokti, pabaigia. Kreipk dėmesį ir šok su juo.  Ir aišku ypatingai greitai šį procesą pagreitina programa – „salsos ritmo mašina“ kurią gali parsisiųsti paspaudęs linką viršuje.

Be salsos muzikos jutimo, tavo šancai šokti su geriausiais pasaulio šokėjais yra 0

Ypatingai noriu akcentuoti šį dalyką. Būtent kai išvyksti svetur šokti ir pagriebi partnerę su kuria nebuvai prieš tai šokęs. Spėk, kada gausis šokis? Kada ne? Kodėl vieniems gaunasi? Kodėl kitiems nesigauna? Ta partnerė būtent jaučia salsos muzikos ritmą ir jeigu tu pats nejausi, tau su ja susišokti bus problematiška. Nesvarbu kiek tu moki salsos figūrų ar kaip tu sugebi puikiai vesti merginą, bet jei nejausi salsos muzikos ritmo, be ritmo, šokis su tavimi bus kaip važiavimas su mašina be ratų. Sėkmės pajaučiant šio heroino ritmą :).

SalsosRitmu

Kaip pajusti salsos ritmą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X