Kur Vilniuje galima pašokti salsa, bačiata, merengue ritmais? | Salsosritmu.lt

Kur Vilniuje galima pašokti salsa, bačiata, merengue ritmais?

Gavome klausimą ir manome, jog atsakymas gali būti nauudingas kitiems, ieškantiems Vilniuje kur galima pašokti salsa, bačiata ir merengue ritmais.

 • Sveikii,
 • aš galima sakyt visai neseniai atradau aistrą šokiams (ypač Salsa, Bachata) ir to pasekoje ir jūsų puslapį Salsos Ritmu ir pagalvojau, kaip ekspertas galėtumet man patarti.Kadangi dabar gyvenu Vokietijoje ir lankausi tik čia esančiame vietiniame Latino klube, net nežinau, kur galima nueit Vilniuje pašokti. Mano pažįstamų Vilniečių rate deja nėra žmonių mėgstančių tokią muziką ar šokius ir galinčių patarti, o grįžusi į Vilnių labai norėčiau aplankyti, kokį nors tikrai gerą latino klubą.

  Iš anksto dėkoju už patarimą,
  Linkėjimai,
  Liza

 • SalsosRitmu

  19 hours ago

  SalsosRitmu

  • Labas, kokiais svarbiausiai prioritetais tau turėtų atsispindėti Vilniuje klubas? Kas tau jame svarbiausia?

  • Liza: Svarbu, kad muzika grynai latino (salsa bachata merengue), jokiu butu ne remixai ir kad publika butu nusiteikusi ir mokanti sokti, kad nebutu tiesiog stoviniavimo:)

 • SalsosRitmu

  15 hours ago

  SalsosRitmu

   • Pabo Latino (http://www.pabolatino.lt/vilnius/) ir Mambo Nights (https://www.facebook.com/pages/Mambo-Nights/177392169042349?fref=ts)Jums tiks.

    Rekomendavome moteriai Mambo Nights ir Pabo Latino dėl to, jog būtų grynai Latino. Tiesa, PAbo Latino teks išgirsti ir remixą, tačiau Mambo Nights muzika turėtų būti tikslesnė. Jeigu tos vietos neatitenkins jūsų poreikius, tai galite pabandyti nueiti pašokti į Subačiaus apžvalgos aikštelę. Ten ateina žmonės, patys įsijungia savo muziką ir šoka. Veiksmas vyksta lauko kavinukėje ant subačiaus apžvalgos aikštelės. Ji randasi užupyje ant kalno. Šią vietą galite pasiekti išlipus autobusų stotelėje – subačiaus st.

   • Dar kita vieta būtų Šokbaris. Čia vyskta taip pat šokių vakarai. Plačiau apie tai kokie čia šokaii vyksta sekite jų facebook – https://www.facebook.com/pages/%C5%A0oki%C5%B3-Baras-%C5%A0okbaris/234977589882798?fref=ts
   • Dar būna vasaros terasoje ir pilies gatvėje salsa ir bačiata šokiai. Galbūt dar ir merengue. Tačiau mes nežinome tikslaus laiko – kada tai vyskta.

  Jeigu tu žinai kokią vietą pašokti Vilniuje – parašyk komentare

Straipsniai

1 komentaras

 1. einasalsa:

  -Prancūsparkį ( Sirvydo skv. ) ketvirtadieniais nuo ~19 val. būna LA/NY Salsa, bet DJ Gretė gali uždėti dainų ir pagal pageidavimą ( bachata, cuban salsa, kizomba )
  – Subačius būna trečiadienį ir sekmadienį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X