Mergvakario idėja – Šokis ir striptizas salsos ritmu | Salsosritmu.lt

Mergvakario idėja – Šokis ir striptizas salsos ritmu

Šį kartą prašymas pravesti mergvakarį buvo iš vienos mano draugės. Mergina kitam laido gale pasiteiravo, jog norėtų salsa šokėjų, kurie būtent atvyktų į Pabo Latino ketvirtadienį ir pašoktų su  jaunąja salsa, bačiata.

Sutarėme, jog nuo dešimtos valandos vakaro ir vienuoliktos mes jas užimsime. Sėdome į automobilį keturi vyrai, pasipuošę švarkais ir išvažiavome. Atvykome šiek tiek ankščiau. Įėjus į Pabo Latino administratorės pasiteiravau, kurį stalelį užsisakė būtent mergvakario dalyvės.

Deja aiškaus stalelio nebuvo, bet mums davė visiškai atskirą salę. Įėjome su vyrais į salę, ir štai čia buvo raudoni foteliai, kilimas, balkonas. Degė keletą jaukių lempų, imponuotų aplinkoje kaip žvakės.

Puiki vieta nustebinti jaunąja ir sušokti mini švelnų striptizą. Kai atvyko jaunoji, šiltai maloniai pasitikome, pasisveikinome, pasidarėme bendrų nuotraukų ir pasodinome ją ant fotelio. Pradėjome šokti striptizą su vienu iš vyru.

Jaunoji buvo labai maloni, šilta ir atsipalaidavusi. Patiko labai tai: „jog ji laikė akių kontaktą ir dėmesį“ – ji labai nuoširdžiai stebėjo mini striptizą – nusirenginėjimą. Buvo gražu..

Po manęs pradėjo šokti kitas vyras. Pirmą kartą stebėjau iš šono, kaip kitas vyras šoka. Vaizdas įdomus – sėdi mergina silpnai apšviestame fotelyje jaukioje Pabo Latino uždaroje aplinkoje. O vyras priešais ją atsisagsto  marškinius.

Keletą riksmų, suplojimų kaitino atmosferą. Ypatingai palaikėm pačią jaunąją, kai šiai irgi reikėjo kažką pašokti salsos ritmu. Sudėtingiausia buvo tai, jog patį striptizą reikėjo šokti salsos muzikos ritmu. Salsos muzika yra greita ir striptizui ji ne itin tinka. Visgi jaunoji šoko nepriekaištingai. Gavau iš kelių merginų prašymą, jog jos nori eiti šokti salsą į šokių aikštelę.

Nuėjome visi šokti į šokių salę. Labai patiko žiūrėti, kaip kolega šoko su jaunąja. Jaunoji puikiai klauso vyriško vedimo ir kiekvienam vyrui yra smagu ir gera su ja šokti. Na kai kurios merginos nebuvo patenkintos, jog mes nepabuvome ilgiau. Jas pagavo aistra šokiui, o mes jau turėjome vykti. Visom patarimas būtų – stenkitės, mielosios, nevėluoti. Visumoje vakaras praėjo labai puikiai.

Pastabos:

1.Striptizas pagal salsos muziką – netinka. Geriau, kad aplinkoje būtų galimybė mums įsidėti savo kompaktinį discą.

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X