Mergvakario užduotis jaunajai – sušokti striptizą | Salsosritmu.lt

Mergvakario užduotis jaunajai – sušokti striptizą

Pirmą kartą gavau iškvietimą, jog merginos organizuoja  jaunajai dovaną mergvakaryje – jos nori vyro, kuris joms sušoktų striptizą ir taip pat pamokytų jaunąją, kaip šokti striptizą. Telefonu sutarėme jog 15 minučių sušoksiu striptizą, po to liepsiu jaunajai sušokti striptizą ir tuomet ją pamokinsiu striptizo judesių.

Įsimečiau savo vokiečių kareivio kostiumą ir iškeliavau. Būdamas vietoje skimtelėjau mergvakario idėjos organizatorej. Ji nusileido į apačią. Ji buvo apsirengus seksualiai ir skoningai, kaip ir dažniausiai per mergvakarius damos būna pasipuošusios. Vilkėjo juodą aptemptą suknelę. Pasitiko mane maloniai ir pasakė, jog kai įeisim lieps man kambary vienam persirengt ir manęs nerodys specialiai jaunajai.

Įžengus koją pro duris atsivėrė jaukus, gražus, erdvus ir suremontuotas butas. Koridoriuje gulėjo primėtyta batų su „kablais“. Nežinau kodėl, bet merginos mergvakarius labai mėgsta užsidėti kablus. Gal dėl to jog paskutinis jų vakaras šiek tiek pasilinksminti??

Aš vilkėjau vokiečių kareivio uniformą, segėjau pirštines, ant akių buvau užsidėjęs juodus akinius. Jaučiausi kaip koks vokiečių žudikas, kuris atėjo padaryti tvarką į gestapą :D.  Ir šiek tiek kaip visada čiut čiut jaučiausi nejaukiai, kaip visuomet mergvakariuose. Tačiau greitai stengiesi save atpalaiduoti, o dar kai merginos šiltai pasitiko ir įpylė išgerti – nu tai čia iš viso buvo gerai.

Pasidarėme bendrų nuotraukų, pasodinau jaunąją ir pradėjau šokti. Pastebėjau vieną dalyką – kai nusimauni labai lėtai kelnaites ties užpakaliu, visos sustingsta, o po to pradeda šaukti. Sušokęs, daviau mergvakario jaunajai užduotį – sušokti pačiai striptizą man. Mergvakario jaunoji labai nustebo, net truputį pasimetė.

Ji niekuomet nebuvo šokusi striptizo, o dabar gavo tokią užduotį. Ji pradėjo man šokti ir aš pamačiau kad galima pamokinti ją keletą žingsnelių. Pamokinau, kaip ranka seksualiai slinkti per savo kojas, taip pat kaip sijoną suglaudus ir prispaudus prie užpakalio jį seksualiai po truputį kelti. Ji nuėjo į koridorių, užsidėjo paltą, skrybėlę, aukštakulnius batus, atėjo ir pradėjo šokti. Pavarė puikiai – buvo nuostabu žiūrėti. Mergvakaris praėjo puikiai.

Gautos pastabos

Gavau pastabą, jog sušokau per trumpai. Mergvakario dalyvės tikėjosi ilgiau. Tam dalykui išspręsti reikia aiškiai tarti laiką telefonu. Antras dalykas, kaip galima išspręsti šį dalyką – jeigu per trumpai – toliau dar sušoku. Man yra buvę visko, yra netgi sakiusios jau nutraukti. Mergvakariuose pastebėjau vieną dalyką – visoms moterims mergvakaryje tu niekada neįtiksi. Svarbiausia patenkinti jaunosios poreikius, skirti jai dėmesį, nes tai yra kaip ir jai dovana.

 

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X