Salsa Šokių pamokos Vilniuje suaugusiems | Salsosritmu.lt

Salsa Šokių pamokos Vilniuje suaugusiems

Šokių pamokos Vilniuje suaugusiems skirta privačioms pamokoms, kuomet tu neturi partnerio ir šoki kartu su mokytoju arba turi partnerį ir nori kuo greičiau ir efektyviau išmokti. Salsa, bačiata yra paplitę šokiai po visą pasaulį. Kur bekeliautum, ar į Japoniją, Washington DC ar į Peru, visur rasi vietų kur šoka bačiatą, Salsa La ir jeigu turėsi šokių įgūdžius, kuriuos ruošia Salsos Ritmu mokytojai, galėsi šokti su kokiu tik nori partneriu ir bet kur užsienyje galėsi greitai susirasti draugų ir jausiesi kaip savas.

Keletas Salsa Bačiata šokių studijų Vilniuje suaugusiems:

http://indance.lt/ Kubietiška Salsa. Salsa šokių pamokos Vilniuje, su mokytoju Nedu Grigaliūnu – puikus būdas atsipūsti, išmokti kai ką naujo ir mėgautis nauja patirtimi!

https://www.salsasisters.lt/ Smagesnio laisvalaikio ritmai SALSA „ON1“SALSA „ON2“RUEDABACHATA

https://www.salsosritmu.lt/ Salsa La, Bačiata ir klubinės šokių pamokos

http://soksalsa.lt/ Agnės salsos šokių studija

http://www.tumbao.lt/ Kubietiška salsa
http://sokiuakademija.lt/ Nuo 2007 metų aktyviai ir nuoširdžiai veikiantis šokių ir laisvalaikio klubas. Vykdome įvairias šokių pamokas ir sveikatingumo treniruotes suaugusiems

Kokią šokių studiją pasirinkti?

Rekomenduotume pasibandyti visose šokių studijose. Sumokėkite už bandomąją grupinę ar privačią pamoką ir pasibandykite. Kur jums labiausiai patiks, prie ten ir apsistokite 2-6 mėnesiams, vėliau juk galite pakeisti šokių studiją.

SUSISIEKITE

Kontaktai

 

Video

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X