Siurprizas merginai vyro striptizas | Salsosritmu.lt

Siurprizas merginai vyro striptizas

siuprizas merginai vyro striptizasSiuprizas merginai Kaune – karštas striptizas

Čia buvo dar viena staigmena. Pasirodo šoksiu sename, likusiame nuo karo sovietiniame, dabar jau sutvarkytame sovietiniame bunkeryje. Atvažiuoju į aikštelę, matau mašinoje jau sėdi dvi plaukučius susitvarkiusios blondinė ir brunetė. Suprantu, kad tai gimtadienio dalyvės, iš sijonų, pėdkelnių ir elgsenos. Stengiuosi joms neišsiduoti, kad čia aš, tas striptizo šokėjas.

Pasilenkęs automobilyje, lyg niekas niekur paskambinu gimtadienį organizuojančiai panelei. Sakau, jog aš jau vietoje. Ji man paaiškina kaip ateiti. Išsiimu visus daiktus ir einu link jos. Tai maloni mergina, paprastai bendraujanti, rūpestinga, sakyčiau taip pat originali, nes sugalvojo tokią gimtadienio staigmeną. Ji paprastai apsirengusi – pėdkelnės, batai, striukė. Vyro akiai trūksta aukštakulnių, bet kai po to nuėjome į bunkerį, supratau, kodėl aukštakulnių čia nelabai gerai avėti.

Ateiname į bunkerį. Įeiname į bunkerio vidinį kiemą. Visur užrašyta šokių pavadinimas. Matosi, kad čia gerai įsiruošusi yra šokių mokykla, nes visur kabo degantys užrašai. Jaučiasi karinė atmosfera, nes visur viskas saugoma. O šie žodžiai dar labiau mane pritrenkia. Gimtadienio staigmenos organizatorė:

–          „Žinokite turime paskubėti. Pačiame bunkeryje dešimtą valandą vakaro įsijungia signalizacija. Tai iki to laiko reikia sušokti striptizą“ – skubinančiai pasakė

Viskas galvoju, dar gražiau, užsitrenks bunkeris ir aš vienas liksiu su 5 merginomis šiame bunkeryje. Hmmm… o gal ir nieko?

Ateiname, paduodu striptizo dainų CD, o jis pasirodo netinka MacBook`ui. Aplamai, jame net nėra disko skaitytuvo. Greitai vėl nuskubu į automobilį ir pasiimu fleshą. Šis tinka, tačiau nei aš, nei merginos nemokame naudotis Macbook`u, nes šis Apple yra tos pačios merginos, kuriai yra nupirkta ši staigmena – netikėtas, karštas, jaudinantis vyro striptizas. Šiaip ne taip, viena iš merginų randa mano striptizo dainas flash`e. Duodu merginoms pasirinkti:

Pirmasis striptizo šokis – Policininkas

siuprizas merginai gimtadienio proga–          „Pirma Daktaro ar Policininko striptizą?“ – matau, kad jos labai susimąstė,

nes gali būti, kad iki dešimtos vakaro pavyks tik vieną šokį padaryti.

–          „Policininko gal?“ – susimąsčiusi tarė panelė

–          „Per policininko striptizą surakinsi antrankiais ir dar bananu pamušiu gimtadienio jubiliatę“  – pridūriau gimtadienio staigmeną organizuojančioms panelėms.

–          „Jo. Policininkas!” – entuziazmu trykštanti šūktelėjo mergina.

Nueinu į kambarį. Visur visokie laipteliai, karo iškamšos – kareiviai, su šalmais, bombos ir t.t. Viduje verda, patikėkite, įvairūs jausmai. Kai tu žinai, jog 22:00 išeisi galbūt su pareigūnais. Bet, kas nerizikuoja, tas negeria šampano, teisybė?

Užsisegęs paskutiniąją sagą, pasiimu policininko bananą ir prožektorių. Ateinu. Su merginomis pasitarę nusprendžiame, jog išlysiu iš vienos skylės. Viena mergina pasiėmusi kamerą viską filmuoja. Jaučiuosi kaip Holivudiniame filme – striptizo šokėjas kariniame bunkeryje.

Neužilgo, jos atveda jubiliatę, kuriai nupirkta staigmena – striptizo šokėjas. Girdžiu, kaip jubiliatė sako:

–          „Jūs mane gąsdinate. Aš bijau!““

Šios pasiutėlės įjungia muziką, ir aš už kelių sekundžių iškeliu kariniu kerzu įautą koją ir šviečiu su prožektoriumi. Viskas nerealiai. Merginos pradeda klykti. Groja badboys muzika, o aš su policininku kepure, marškiniais, prisegtais antrankiais ir bananu, išeinu nubausti gimtadienio jubiliatės.

Ateinu prie jos. Sėdi daili brunetė, su seksualiomis kojinėmis. Žiūri užriestomis blakstienomis sudėjusi kojas viena šalia kitos. Kaip man patinka tokios nekaltos mergaitės. Seksualiai judindamas kūną ateinu prie jos ir pirmą kartą pervedu ranką, per jos nugarą ir plaukus. Graži panelė, nieko nepridursi.

Pakeliu ją nuo kėdės ir veduosi, prirakinu prie šokių salės turėklo. Nusuku į sieną, apieškau. Jaučiu, kokios jos stangrios kojos nuo šokių. Bananu lėtai pravedu nuo kojų apačios iki viršaus. Visos merginos aplinkui pradeda klykti. Mušu bananu per jos užpakaliuką, o toms žiūrinčiom iš šono dar labiau patinka. Matau, kad ne vienas aš iškrypęs esu.

Atrakinu ją ir vėl parsivedu ant kėdės. Pradedu lėtai nusirengti. Nusiimu policininko kaklaraištį, švelniai uždedu kepurę ant jubiliatės. Atsisegu kelnes ir matau, kaip ji laukia to momentu, kai pamatys mane su kelnaitėm ir žinoma pilvo presą, nugarą, rankas ir t.t. Nusisegu po truputį marškinius ir visos pradeda klykti. Laukia laukia laukia ir nusiimu. Padarau suktuką, seksualiai prieinu prie jubiliatės, pasiimu jos rankas ir nuo krūtinės iki pilvo preso nuvedu jos rankas. Pajaučiu, jog jai yra nelengva intymiai mane liesti. Tikriausiai turi vaikiną ir yra įsimylėjusi. Nieko tokio. Dar tada ją labiau paerzinsime. Cha cha.

Kai vyko toliau policininko striptizas nepasakosiu, užsisakykite.

 

Antrasis striptizo šokis – Daktaras

siurprizas panelei striptizas

Na o sekančiame pasirodyme išlindau su daktaro kostiumu. Merginos dar labiau buvo pagarsinusios muziką ir po apšilimo pirmame šokyje buvau pasirengęs dar labiau pašokiruoti jaunąją. Grojo SNAP – Rythm is a dancer muzika, merginas plojo, šaukė, buvo užsivedusios. Matėsi, kad ši daina ir mano striptizo šokių judesiai joms labai tinka. Nusisukęs nuo jubiliatės stipriais rankų judesiais vedžiau rankas į šalis ir į viršų, prasegęs daktaro švarką. Pečius sukdamas ir žiūrėdamas į ją, aš jį nusiėmiau ir nusviedžiau.

Šokdamas striptizą nerealiai gerai jaučiausi, nes šokau salėje su garso aparatūra. Tai mane dar labiau užvedė ir jau buvau besegantis kelnes į apačią. Šį kartą ji neatsispyrė bent pagraibyti mano užpakalį. Bet nieko daugiau. Lėtai pro truputį pradėjau plėšyti daktaro kelnes. O jos akys žiūrėjo į mane, sakančios:

–          „Jaučiuosi lengvam šoke. Pirmą kartą man užsakė tokią paslaugą“ – kaip baigėsi šis šokis vėlgi nepasakosiu, užsisakykite ir sužinosite kulminaciją.

Atsisveikinimas

Baugus striptizo šokiams kariniame bunkeryje, greitai pasikabinau striptizo kostiumus, persirengiau į civilio aprangą ir išdūminau link automobilio. Prieš išeidamas pamačiau tą jubiliatę, pasakiau jai:

–          „Labas :)“ – ji man tai pat nusišypsojo ir pasakė:

–          „Labas :). Čia tai staigmeną padarė. Žinok man pirmą kartą taip gyvenime. Nu žodžiu…“

Po kelėtos persimestų sakinių, padėkojau organizatorėms už rūpestį rengiant siurprizą, palinkėjau jubiliatei ir toliau tokių staigmenų gyvenime, tai yra patys gražiausi momentai iš gyvenimo ir išėjau.

Jaučiausi nerealiai. Taip man patinka ši striptizo veikla. Ji įdomi, bauginanti. Važiuoji naktį, nežinai kur atsidursi, dažnai tave nustebina aplinka, vieta, žmonės, ten kur tu šoksi. Išvažiuosi pasisėmęs naujų emocijų, įspūdžių. Tiesiog TOBULA.

Galvojate ir Jūs siurprizą panelei?

  1. Kurioje vietoje ir kurią valandą reikalingas striptizo šokėjas?
  2. Kiek žmonių stebės striptizą?
  3. Kokio ilgio trukmės norėtumėte? 1 –šokis, 2 –šokiai, 3 šokiai (rekomenduojame mažiausiai 2 šokius)
  4.  Ar turite specialių pageidavimų?

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X