Šokiai ir striptizas mergvakariui | Salsosritmu.lt

Šokiai ir striptizas mergvakariui

Vyrai sėdi pasiruošę pradėti šokių programą ir pašokdinti jus

Vyrai sėdi pasiruošę pradėti šokių programą ir pašokdinti jus

SalsosRitmu šokių studija gavo  telefoninį skambutį. Mergina kitam laido gale teiravosi ar įmanoma surengti šokių pamoką su kažkokiu mini striptizu. Mes išsiaiškinome, kaip, kada, kur merginos norėtų visą daryti.

Iš pradžių jos norėjo mokytoją pasiimti tik į limuziną, tačiau limuzine vietos nėra atlikti šokių programai. Šiai problemai spręsti buvo pasiūlyta mūsų šokių salė esanti Žirmūnuose, tačiau šioje salėje merginoms netiko laikas, todėl pasiūlėme šokių salę, esančią Fabijoniškėse. Visi telefonu išreikšti merginos/ų poreikiai buvo suprasti ir buvo pasiūlytas tam sprendimas. Po gal dviejų savaičių merginos atvyo į savo mergvakario vakarėly.

Nuo SalsosRitmu:

„Kai merginos atvyko į jų mergvakarį, jos labai pasimetė prie šokių salės durų. Jos galvojo – ar čia pataikė? Nes jos tikėjosi tik vieno šokių mokytojo su kokia nors salsos šokių programa ir mini striptizu ant pačio galo. Tačiau salėje buvo visi šeši vyrai. Vienas buvo fotografas, kitas filmuotojas, o keturi likę atliko šokių programą ir šokdino moteris. Į šį mergvakarį atvykusios damos nesitikėjo, jog bus tiek vyrų.

Mūsų padaryta klaida buvo ta, jog mes damų neperspėjom jog norėsime pasidaryti bendrų nuotraukų ir video. Todėl merginos pareiškė mums pretenzijas. Mes greitai sutarėme ir vis dėlto pasidarėme keletą linksmų gražių nuotraukų.

Merginos pačioje pabaigoje po striptizo pasakė: jūs kitą kartą iš anksto praneškite: „merginos mes norėtume pasidaryti bendrų nuotraukų ir video“. Ir viskas bus gerai. O ne taip kad ateinam ir mus filmuoja ir fotografuoja. Šiaip vaikinai viskas buvo nerealiai ir tikrai gražu. Esate šaunuoliai.“

Viso programos metu didžiausias dėmesys buvo skirtas jaunajai, kuri išteka už keleta savaičių. Esame seniau padare šią klaidą, kuomet pačiam mergvakario vakarėlyje nepaskyrėme daugiausia dėmesio jaunajai. Šį kartą ir buvo striptizas jaunajai.

Vyrai sėdi pasiruošę pradėti šokių programą ir pašokdinti jus

Vyrai sėdi pasiruošę pradėti šokių programą ir pašokdinti jus

 

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X