Šokių bateliai | Salsosritmu.lt

Šokių bateliai

Šokių bateliai

Turbūt ne vienam klausimas iškilo kokius šokių batus autis? Moterims visų pirma reikėtų pažvelgti į partnerio ūgį. Tarp jūsų skirtumas turi būti 6-10cm. Tai yra vyras už tave turi būti aukštesnis 6-10 centimetrų, tuomet vyrui bus daug lengviau ir efektingiau sukti. Taip pat kai atliksite kitas kombinacijas, kur reikės rankas prakelinėti, ūgio skirtumas taip pat padės jums.

Taigi, jeigu esi žema, o tavo partneris aukštas, apsiauk auštakulnius batus ir padaryk tarp jūsų ūgio skirtumą 6-10cm. Kokius aukštakulnius batus. Faktas, kad skirtus šokiams:

Moteriški šokių bateliai

 

 

 

Vyrams aukšakulnių batų nerekomenduoju šokiams. Vyrams reikėtų pažvegti į šio tipo batus.

 

 

Šokių bateliai yra būtini. Paprastas pavyzdys: su sportiniu automobiliu daug greičiau, smagiau ir užtikrinčiau važiuoji, nei su paprastu. Tas pats su šokių bateliais.

 

SalsosRitmu

Šokių bateliai

1 komentaras

  1. Labai priklauso nuo to, kaip nešiojate batus Aš asemniškai išmokau taip nešioti batus, kad jie man laiko po 2 ar net 3 sezonus, o po to su jais dar galiu dirbti įvairius darbus sode ar kitur . Batus beto dar reikia ir prižiūrėti, valyti specialiais tepalais. Su tokiais batais juk, be abejo, neišeisite gūdžią žiemą į lauką . O šiaip, gamintojas tikrai patikimas, nepatikusią prekę galėsite grąžinti per 7 darbo dienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X