Šokių programa ir striptizas mergvakariui | Salsosritmu.lt

Šokių programa ir striptizas mergvakariui

Šokių studija SalsosRitmu vėl gavo iškvietimą, jog organizuojamas mergvakaris, kuriame bus apie 8 moteris. Mergvakaris vyko Sauliaus Paukščio fotostudijoje – Fototeatras. Iš pradžių labai keista buvo gauti iškvietimą, jog mergvakaris pats vyks fotostudijoje. Tačiau likome labai patenkinti. Ten mums padarė profesionalių nuotraukų, o ir šokių programai buvo pakankamai vietos atlikti.

Mergvakaris vyko pačiame Vilniaus senamiesčio centre. Atvykus man su kolegai, nusileidome laiptais į apačią. Fotostudijoje Fototeatras jau sėdėjo mergvakario dalyvės laukiančios mūsų pasirodymo. Prijungėme savo muziką, paprašėme keletos drąsiausių merginų, įskaitant jaunąją atsisėsti ant kėdžių priekyje, kadangi jos bus pašokdintos, nes pačios to nori.

Paleido muziką ir prasidėjo šokių pasirodymas. Merginos plojo, juokėsi. Greitai viena po kitos mergvakario dalyvės buvo pakviestos šokiui ir vyro ranka jas suko, skambant įvairia muzikai. Pabaigoje buvo sušoktas striptizas pagal kietą roko muziką. Mergvakario dalyvės šaukė ir sakė vis daugiau nusirengti.

Pačioje pabaigoje po vyro viliotinio matėme šypsenas ir padėka iš mergvakario dalyvių ir gavome vieną kritikos pamoką, kuri mums buvo labai vertinga. Kelios Velniškomis ir angeliškomis aprangomis pasipuošusios mergvakario moterys mums pasakė: „jog kitą kartą skirkite daugiau dėmesio jaunajai, nes jos čia vakaras yra ir labai svarbu jog būtų patenkinti jos poreikiai“. Supratome šią pastabą ir kitą kartą nebedarysime šios klaidelės.

Su šypsena iškeliavome iš mergvakario, o po kelių savaičių štai parkeliavo šios gražios ir nepakartojamos nuotraukos.

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X