Striptizas mergvakaryje Kaune | Salsosritmu.lt

Striptizas mergvakaryje Kaune

Striptizas mergvakaryje Kaune kainaStriptizas mergvakaryje Kaune

Kaip neįprastai gavome užsakymą sušokti srtiptizą mergvakaryje Kaune, ketvirtadienį. Su mergvakario organizatore sutarėme susitikti 22 :00 prie „saulėja” spa centro. Būtent ten ir turės vykti mergvakaris. Kaip visada viska nepriekaištingai susiruošiau ir devintą valandą vakaro pajudėjau. Važiuojant jaučiausi nerealiai, kaip dar niekad puikios nuotaikos. Grojo linksma,užvedanti muzika, o iš manęs sklindanti energija tiesiog liejosi per kraštus. Buvau tikras šimtu procentu, viskas pavyks o merginos eis dėl manę iš proto.

Na štai, aš jau vietoje. Atvykau šiek tiek anksčiau, kad būtu laiko pasiruošti ir suderinti likusius klausimus su srtiptizo mergvakaryje Kaune organizatore. Netrukus susisiekėme ir  ji mane pasitiko, aprodė patalpas kur galėsiu persirengti.

Už sienos girdėjosi jau apšilusių merginu balsai. Pagalvojau, va čia tai papuoliau… 🙂 Tiesa, šiek tiek nesklandumu buvo su muzika, bet tuos trūkumos greitai pašalinome. O toliau buvo laaabai karšta. Dar tokio karšto sriptizo neturėjau gyvenime. Merginos jau buvo įkaitusios pirtyje ir joms trūko tik vieno, karšto vyro!

Man beliko padaryti kelis sexy judesiukus o drabužių nusirengti nespėjau, jie buvo tiesiog nuo manęs nuplėšti. Neapsakomas jausmas šokti striptizą įkaitusių, nuogų merginų apsuptyje. Jų seksualūs kūnai lietėsi su manuoju. Tuo metu jaučiausi tikras Liūtas !!! Šokau tris šokius ir kiekvienas už kitą buvo karštesnis,vis labiau ir labiau užkaitęs.

Po visko,emocijoms kiek nuslūgus, su merginomis padarėme kelias bendras nuotraukas, maloniai pabendravome,pasidalinom istorijom, apsikeitėme kontaktais, atsibučiavom ir atsisveikinom.

Šis mergvakaris paliko neišdildomus įspūdžius.
Raktiniai žodžiai:
striptizas mergvakaryje Kaune, striptizas mergvakaryje, mergvakario striptizas, mergvakario dovanos, mergvakario atributika, mergvakario idėjos, mergvakario priesaika, mergvakario žaidimai
Striptizas mergvakaryje Kaune kaina

Ir jūs ieškote striptizo šokėjo?

  1. Kuriame mieste, kelintą dieną ir kelintą valandą rengsite vakarėlį? (mums reikai pasižiūrėti ar mes laisvi tuo laiku)
  2. Kiek žmonių ir kokio amžiaus dalyvaus?
  3. Gal turite kokių specialių pageidavimų dėl striptizo?

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X