Striptizo pamoka mergvakariui | Salsosritmu.lt

Striptizo pamoka mergvakariui

Šį kartą skambutis į telefoną. Švelnaus, moteriško balso mergina klausia:

–          „Sveiki, esame keturios merginos. Ieškome mūsų mergvakariui striptizo pamokos. Norime padaryti jaunajai staigmeną – pamokinti ją šokti striptizą. Būtų nuostabu, jeigu dar pačiame gale pamokos jūsų striptizo šokėjai sušoktų striptizą ir padarytų mūsų mergvakarį nepakartojamą“.

Aš, šiek tiek nustebusiu balsu:

–          „Tik keturios merginos? Striptizui reikia daugiau. Juokauju.“ – po keletos minučių informatyvaus ir smagaus pokalbio su mergvakario organizatore suderinome visas detales ir aš jau į darbo knygą pažymėjau užimtą šeštadienio vakarą.

Atėjo lemtingasis šeštadienis ir mudu jau su partneriu laukiame mokyklos šokių aktų salėje mergvakarių dalyvių, kurioms pravesime striptizo pamoką mergvakariui. Atidarome duris, ir matome nebe keturias merginas, o visas šešias merginas, pasipuošusias juodais aukštakulniais, juodomis suknelėmis ir raudonomis rožėmis. Man viduje matant tokias gražias merginas ir net šešias užplūdo laimės jausmas.

Jaunoji klausia:

–          „Kas čia užsakyta buvo??“ – ji visa nuostaboje ir nustebime, matydama du vyrus, vilkinčius ant nuogo kūno petnešas ir kaubojų skrybėles, mokyklos salę, šokių plakatą, sudėtas kėdes.

Po išgertų kelių šampano taurių, pasidarytų bendrų nuotraukų,  aš pasakiau:

–          „Mielos mergvakario panelės, dabar bus striptizo pamoka jums ir jaunajai. Prašau sustoti prie jums paruoštų kėdžių ir įsivaizduoti kad ant tos kėdės sėdi patrauklus vyras, kuriam jūs šoksite striptizą“

Pradėjau striptizo pamoką ir mokiau moteris kaip pozuoti savo kūną iš priekio, iš šono, iš galo. Pridūriau:

–          „Brangiosios, vyras nori tapti vienintelis, svarbiausias, geidžiamiausias. Todėl kiek įmanoma ilgiau laikykite seksualų, gundantį akių kontaktą, ir šokite striptizą po tiek pat laiko priekiu, šoku, galu. Vyras nori matyti jūsų dailų, moterišką, seksualų kūną visais rakursais. Nepamirškite akcentuoti savo užpakalio. Į tūpiame, lėtai kylame ir atkišame užpakalį…“

Pabrėžiau, jog:

–          „Šokite tik vienam vyrui ir padarykite jį vienintelį, svarbiausią. Nesvarbu kiek kitų vyrų sėdi patalpoje kurioje šokate, jums egzistuoja tik jis, tas vienintelis..“

Tvyrojo ganėtinas jaudulys ir kartais jaučiamas susijaudinimas iš merginų lūpų. Žiūrėdamas į jų akis mačiau, jog joms iš tikrųjų yra įdomu sužinoti iš vyro, kaip turi būti šokamas vyrui stirptizas, kad šį išvesti iš proto.

Po striptizo pamokos įdėjome salsos šokių pamoką mergvakariui.  Likau nustebintas šių gražių, moteriškų merginų greitu sugebėjimu mokintis salsą. Salsa šokis yra pats sudėtingiausias ir aš joms pasakiau:

–          „Išmokusios ir įveikusios kaip šokti salsą, jūs kitus šokius paimsite be vargo“ – tęsdamas šokių pamoka vis gyriau merginas, jog šios puikiai mokinasi. Pajudėjome salsos ritmu, pakviečiau vieną merginą šokiui ir pašokome lengvą, smagų šokį salsos ritmu. Mačiau iš jos veido, jog jai labai patinka šokti su gerai vedančiu vyru.

Įpusėjus mergvakario vakarui, merginoms pasakiau:

–          „Na, o dabar mielosios, jūsų laukia vyrų striptizas. Lygiai už 7 minučių prasidės striptizas. Tad pulkite sėsti į savo kėdės“ – užgesinau šviesą, pasigirdo susijaudinimas iš merginų. Vienos nubėgo greitai į tualetą, kitos jau sėdėjo ir nekantravo pasirodymo savo kėdėse.  Už 7 minučių į šokių aikštelę išėjo striptizo šokėjas mergvakariui.

Merginos pradėjo klykti, ūžti, šaukti, kai tik striptizo šokėjas mergvakariui padarydavo kokį nors seksualesnį judesį. Kaip viskas vyko toliau, aš čia nepasakosiu. Galiu pasakyti tik tiek – kad buvo labai karšta. Merginos buvo tokios patenkintos, kad pasiūlė mums prisijungti prie jų naktiniame klube.

Mano vertinimu striptizo pamoka mergvakariui ir sušokimas vyrų striptizo mergvakario pabaigoje praėjo puikiai. Visi buvome patenkinti ir laimingi.

Striptizo pamoka mergvakariui Vilniuje Striptizo pamoka mergvakariui Klaipedoje Striptizo pamoka mergvakariui Kaune Striptizas moterims  Striptizas mergvakariui Vilniuje Kaune Klaipedoje Siauliuose Panevezyje

 

Ir jūs ieškote striptizo pamokos mergvakariui ir striptizo šokėjo?

  1. Kur rengsite vakarėlį? (miestas, tiksli data)
  2. Kiek ir kokie ten žmonės bus ir stebės striptizą?
  3. Kokios programos norėtumėte?

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

RoyalStriptease

2 komentarai

  1. Kristina:

    Sveiki. Ar galetumet suorganizuoti panasia pamoka mergvakariui 07.29 Klaipedoje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X