Striptizo Šokėjas Kaunas mergvakariui | Salsosritmu.lt

Striptizo Šokėjas Kaunas mergvakariui

Striptizo Šokėjas Kaunas mergvakariui

Šį kartą skambuti iš merginos:

–          „Sveiki, norėtumėme gegužės mėnesiui vyro striptizo jaunajai. Norėtume 1 valandos programos. Kokia tai būtų programa ir kiek tai kainuotų?“

Aš atsakiau:

–          „Sveiki, tai būtų policininko, gangsterio ir kareivio striptizas su pabaigoje užmovimu prezervatyvo ant banano. Programa truktų 1 valandą. Rekomenduoju rinktis mus, kadangi mes ne tik sušokame striptizą jaunajai, bet ją ir pašokdiname. Dažniausiai, jeigu tik sušokamas striptizas, tai tik suerzina jaunąją, bet jeigu paimi jos ranką, pasakai komplimentą, dar pakvieti šokių, ir jausmingai su ja pašoki, jaunoji lieka visumoje pilnai patenkinta. Kitų striptizų mokyklų šokėjai moka šokti striptizą, tačiau jie nemoka šokti partneryje su moterimi. Mes esame šokėjai, todėl rekomenduojame mus rinktis.“

Mergina dar uždavė keletą klausimų ir mes jau suderinome dieną ir laiką kada man atvažiuoti ir atlikti programą. Viliotinis kaip nekeista buvo neįprastoje vietoje, tai – kirpykloje.

Striptizo šokėjas atvyko į Kaune esančią kirpyklą sušokti striptizo

 

–          „Nuvažiavau aštuntą vakaro į vieną Kauno kirpyklą. Ten prie kirpyklos jau stovėjo mašina papuošta balionais. Tai buvo man kaip orientyras sustoti. Bet netgi tokio orientyro nereikia, kai yra navigacija.

–          „Išlipau, mane pasitiko mergvakarį organizuojanti mergina. Ji atėjo su raudonomis pėdkelnėmis, kurios buvo gražiai aptraukusios jos kojas. Aš išsiėmiau aprangas iš automobilio bagažinės ir ji man pasakė:

–          „Tik tyliai.. Jaunoji sėdi kirpykloje ant kėdės. Jai dabar daro makiažą. Jūs praeikite tyliai, aš jus nuvesiu.“

Mane nuvedė į kambariuką persirengti, kur aš užsidėjau GANGSTERIO uniformą ir ėjau sušokti viliotinio jaunajai. Merginos užrišo jaunajai akis, o aš išėjau grojant gangsterių muzikai. Jaunajai virpėjo širdutė, nes ji nežinojo koks čia striptizo šokėjas.

Rankomis priliečiau jos veidą, akis ir nuėmiau raištį. Ji pamatė mane, aš pažiūrėjau jai į akis ir pradėjau šokti striptizą.

Jaučiausi puikiai, merginos kirpykloje pritamsino langus ir tai suteikė jaukumo ir intymumo šokiui.

Vėliau sekė POLICININKO viliotinis jaunajai. Ištiesiau ranką jaunajai, pakėliau nuo kėdės. Mergvakario dalyvės sėdėjo tylios ir žiūrėjo į tai kas vyko.

 

Trečiajame kareivio šokyje pakviečiau jaunąją šokiui. Ir grojus Enrique Iglesias muzikai mes sukomės su ja šokių aikštelėje. Jos veidą puošė šypseną o atmosferoje girdėjosi plojimai.

Po trijų šokių merginos buvo patenkintos. Ir tai ką sumokėjo – atpirko. Apsikeitėme elektroniniais paštais ir jau sekančią dieną persiuntėme nuotraukas.

 

Ir jūs ieškote striptizo šokėjo?

 1. Kur rengsite vakarėlį? (miestas, tiksli data)
 2. Kiek ir kokie ten žmonės bus ir stebės striptizą?
 3. Kokios programos norėtumėte?

SUSISIEKITE: https://www.salsosritmu.lt/kontaktai

RoyalStriptease

6 komentarai

 1. Karolina:

  Laba vakara, noreciau pasiteirauti kokia kaina mergvakario programos? Ir ar dirbate ir sekmadieniais, pvz Kaip birzelio 12diena.

 2. Jurgita:

  Laba diena. Noretume uzsiskayti striptizo sokeja. Kokia kaina butu? Ir ar turite savo patalpas?

 3. Greta:

  Sveiki, kokia kaina butu vienos val. vyro sokejo iskvietimas i namus??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X