Striptizo šokėjas Kaune | Salsosritmu.lt

Striptizo šokėjas Kaune

Striptizo-Šokėjas-Kaune KAINA 2Skambutis į telefoną:

– „Sveiki, domintų striptizo šokėjas Kaune, kuris sušoktų gražų viliotinį mergvakaryje. Kokios čia programos, kiek trunka šokiai ir kokia kaina?” – maloniu ir gražiu balsu pasiteirauja mergvakario organizatorė.

-„Sveiki, o kiek jūsų merginų dalyvaus mergvakyre, kurią tiksliai dieną čia vyks ir kurią valandą reikalingas striptizo šokėjas? – pasiteiravau.

– „Mergvakaris vyks Kaune, sausio 31 dieną. Būsime 10 mergaičių. Na o striptizo šokėjo norėtume kokiai 21:00 valandų vakaro. Striptizas vyks vienoje Savanorių prospekto kavinėje” – paaiškino mergvakarį organizuojanti mergina.

-„Supratau. Tą dieną ir valandą turime laisvą striptizo šokėją. Jis galėtų atvykti į jūsų užsakymą. Ar turite kokių specialių pageidavimų dėl viliotinio?” – pasitikslinau

-„Jaunoji yra nedrąsi ir kukli. Tai reikėtų iš pradžių atsargiai, švelniai, o po to pagal situaciją. Beje gal galėtumėte atsiųsti striptizo šokėjo, kuris atvyks į Kauną nuotraukas?” – paprašė mergvakarį planuojanti panelė

Striptizo sokejas Vilniuke Kaune nTaigi nusiunčiau nuotraukas, esančias kairėje. Nuotraukos merginai patiko. Mergina užsisakė 2 striptizo šokius, kurie trunka po 10 minučių. Mūsų šokiai yra ilgesni 3 kartus, nei kitų siūlomi šokiai. Dažniausiai striptizo šokiai trunka 3 minutes. Tai būna per trumpai.

Per mūsų programos šokį, mergvakario jaunoji pilnai būna suerzinta striptizo judesiais. Be to, kadangi pats esu šokių mokytojas, gerai moku, kaip šokyje vesti ir valdyti visiškai nemokančią arba mokančią šokti moterį. Prie programos, jeigu matau, kad reikia, pridedu ir šokius. Didžiajai daliai moterų labai patinka šokti, o ypatingai su gerai šokančiu vyru.

Striptizas Vilniuje Kaune Klaipedoje SiauliuoseKita priežastis ta, kad mano ūgis yra 190cm, svori 87 kg. Kiekviena mergvakario jaunoji būna žemesnė už mane. Tokiu būdu ji jaučiasi moteriška.

Pridūriau mergvakario merginai, kad užsisakydami mus, jūs garantuojatės, jog tikrai atvyksime į jūsų užsakymą. Striptizo šokėjai dirba jiems paskirtose apskrityse ir nebus tokių nutikimų, jog viliotinio šokėjas neatvyktų į jūsų šventę. Internete yra nemažai atsiliepimų, kai šokėjas neatvyksta į jūsų miestą, nes paprasčiausiai tą dieną gauna užsakymą savo mieste ir jam nebe apsimoka važiuoti į jūsų miestą. Būkite atidūs rinkdamiesi.

Pabrėžiau, jog mūsų šokėjai yra ne tik išmokinti gerai šokti striptizą, bet ir apmokinti, kaip kultūringai bendrauti ir profesionaliai atlikti savo paslaugą.

Mergvakarį organizuojanti mergina gavo daug informacijos ir apsisprendė užsisakyti mūsų striptizo šokėją Kaune.

Nuo striptizo šokėjo Kaune

Laba diena visiems. Gavau užsakymą sušokti striptizą Kaune. Atvykus į vietą mane pasitiko daili šviesiaplaukė, gražias pėdkelnes apsirengusi panelė. Ji mane palydėjo į vietą persirengti. Tai buvo viena Kauno kavinių.

striptizo šokėjas kaune kainaJaunąją išvedė iš kambario ir atvedė mane į tą kambarį, kuriame jos sėdėjo prie stalo. Aš apsirengiau striptizo aprangą, įdėjau striptizo dainų diską į jų automagnetolą ir o kelių minučių jos atvedė jaunąją, kuriai padaviau ranką ir pasodinau ją ant kėdės. Užmoviau keliaraištį, išjungiau šviesą. Visos pradėjo iš karto šaukti. Pirmąjį viliotinio šokį sušokau su policininko apranga.

Nuotraukoje po kaire ruošiuosi esu apžergęs jaunąja ir seksualiai vedu klubus ir kraipau užpakalį. Su tuo užpakaliu švelniai trinuosi į ją.

Kuo arčiau artėjau prie jaunosios tuo merginų, esančių patalpoje riksmai stiprėjo. Pačiam šokti viliotinį Kaune buvo vienas malonumas. Mergvakario jaunoji tikrai graži ir simpatiška, kaip matote iš kojų.

Paėmiau jos rankas, surakinau antrankiais. Tada ją pakėliau, privedžiau prie stalo, palenkiau ir su bananu padaužiau per jos užpakaliuką. Visos filmavo su telefonais ir klykė. Buvo nereali atmosfera.

Nusiėmiau striptizo šokėjo – policininko marškinius ir lėtai, seksualiai, jaudinančiai, karštai juos nusiėmiau. Merginos pradėjo klykti:

– „ooooooo

Tada, po truputėlį nuplėšiau savo striptizo kelnes. Ir numautomis kelnaitėmis į apačią, įdegusiu soliariume užpakaliuku seksualiai tryniausi į jaunąją. Tai visas esančias merginas dar labiau užkaitino.

striptizas vilniuje kaune mergvakariuiSekantis mano šokis buvo – daktaras.

Tik įėjus merginoms į patalpą, išgirdau:

– „Na daktarėli, pagydysi mus??

Per šį šokį buvo iš viso karšta. Grojo merginoms labai patikusi daina ir visos plojo, klykė. Aš vienu momentu galvojau, kad kas nors ateis ir pradės mus raminti. Nes jau jos garsiau šaukė, nei grojo gyvo garso koncertas toje kavinėje. Mus skyrė durys.

 

Kai pradėjau mautis daktaro kelnes, viena mergina sušuko:

– „OO koks geras užpakalis!!!ĖĖėė drąsiau imk jį” – mane tas dar labiau užvedė ir jūs neįsivaizduojate ką mes ten išdarinėjome. Tai nebuvo nieko vulgaraus, bet tai buvo tiek seksualu, gražu, audringa ir karšta, kad girdėjau iš vienų mergvakario dalyvių tokius žodžius:

Nu šakysssss!!!

Sušokęs striptizą Kaune, atsistojau prieš visas merginas ir pasakiau:

– „Pabaigai noriu padėkoti visų pirmą Jūsų mergvakario organizatorei, kuri labai gražiai sukalbėjo telefonu, pasitiko, nusivedė persirengti. Noriu padėkoti jums visoms už palaikymą, gražią atmosferą ir jaunajai, kuriai šokti tikrai buvo vienas malonumas. Geros Jums tolimesnės šventės” – pasakiau pabaigos kalbą.

Visos merginos labai apsidžiaugė, jog padėkojau joms už jų rūpestį. Palinkėjo man geros kelionės.

Pabaiga.

Ieškote ir Jūs striptizo šokėjo?

1. Kuriame mieste ir kuriai dienai reikalingas šokėjas?
2. Kiek stebės žmonių pasirodymą?
3. Kokio ilgio programos trukmės norėtumėte? 20min, 40min ar 60min?

PARTNERIS/ŠALTINIS – http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

RoyalStriptease

2 komentarai

  1. Vakarė:

    Sveiki, domina stirptizo šokėjas mergvakaryje Šakių rajone, kokia būtų kaina 20-30min trukmės. Gegužės 15d. Bus 6-7 merginos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X