Striptizo šokėjas mergvakariui Vilniuje | Salsosritmu.lt

Striptizo šokėjas mergvakariui Vilniuje

Skambutis:

–          „Laba diena, norėjome paklausti dėl vyrų striptizo mergvakariui. Sakykite ar būtumėte laisvi rugsėjo 6 dienai?, būsime viso 6 merginos, norėtume, jog striptizo šokėjas atvyktų į butą ir sušoktų striptizą, kaip staigmeną, dovaną jaunajai. Sakykite kokios kainos?“

Susitarėme, jog Vilniuje rugsėjo 6 dieną atvyks striptizo šokėjas į butą ir sušoks joms gundantį, intriguojantį striptizą. Mergvakario merginos taip pat pabrėžė, jog jaunosios kiek tik įmanoma mažiau liesti ir kad tai turėtų būti paprastas, gražus, subtilus, ne grubus striptizas.

Nuo striptizo šokėjo:

Taigi gavau užsakymą atvykti į Vilniuje esantį butą sušokti striptizo. Susidėjau aprangas į automobilį, įsivedžiau į navigaciją tikslų namo adresą ir išvažiavau. Atvykus paskambinau mergvakario organizatorei, kad ši nusileistų ir pasitiktų.

Nusileido paprasta, daili moteris, kuri palydėjo mane kur persirengti. Labai yra malonu, kada pasitinka ir nuveda kur persirengti. Tada jautiesi kaip žmogus – šokėjas, atliekantis savo pasirodymą, o ne šiukšlė kuri atvažiuoja ir niekam nerūpi. Ši moteris pasižymėjo maloniu bendravimu. Man ji labai patiko, nes aš mačiau kad jai rūpiu.

Taigi mes su ja sutarę pirma pasiruošėme daktaro striptizą. Ji užleido mano paruoštą daktaro muziką ir aš kaukiant sirenoms išbėgau sušokti viliojantį, gundantį daktaro šou. Kai atrišau akis jaunajai, ši labai nustebo ir net maloniai pyktelėjo ant savo draugių, kad šios užsakė tokį vyro striptizą.

Pirmajame viliotinio šokyje jautėsi, kad jaunoji dar neatsipalaidavusi. Normalu, pirmas šokis. Pakviečiau ją pašokti, apsukau, pakėliau į orą ir čia įvyko lūžis, ji atsipalaidavo. Maloniai, gražiai su ja pašokęs, seksualiai pradėjau nusirengti vieną po kito daktaro rūbus.

Dariau bangelę, įtūpiau, seksualiai žiūrėjau jai į akis ir šokau viliotinį. Tai buvo gražu ir subtilu. Merginos tylėjo, jautėsi kad jos žiūrėjo kaip aš šoku ir kaip juda mano kūnas. Joms tai buvo malonu.

Užbaigęs daktaro šou išgirdau merginų aplodismentus. Vėliau sekė policininko šou. Man patinka šis šokis, kadangi galiu stipriai dominuoti.

Įėjau švitindamas su prožektoriumi į jų kambarį, apšviečiau visas mergvakario liudytojas ir paėmiau mergvakario nusikaltėlę (jaunąją). Jos rankas įrėmiau į stalą ir seksualiai apieškojau jos kojas. Kai ją įrėmiau į stalą, visos pradėjo klykti. Kai ją parklupdinau ant sofos, visos mergvakario liudytojos dar labiau pradėjo klykti. Kaip užbaigiau striptizą aš čia nepasakosiu.

Trečiasis šokis sekė Kareivio šokis. Grojant maršo muzikai, aš įžygiavau į jų kambarį. Atidaviau pagarbą, pasisukau dešinėn, kairėn, aplink, seksualiai save paliečiau ir pakviečiau mergvakario jaunąją šokti. Pajutau, kad ši kažkur šokusi ir puikiai juda, kadangi laikė įtemptą vidinę ašį ir rankas. Tai leido puikiai, grakščiai man sukti ją. Man labai patiko su ja šokti. Norėjosi dar ir dar.

Pakviečiau šokiui ir kitas mergvakario liudytojas. Mergvakario jaunoji pradėjo juoktis ir linksmintis bei ploti, mane matydama šokant su jos draugėmis. Tai jai buvo linksma stebėti. Pašokęs su visomis grojant stipriai, kareiviškai muzikai aš pradėjau šiurkščiai, grubiai nusiimti kareivio drabužius. Mačiau iš jų akių, kad joms tas vyriškas grubumas patinka iš dalies. Nes jis buvo kitoks, nei praeituose šokiuose. Jos šaukė, klykė, kol kareivis nusiėmė drabužius.

Visumoje likau labai patenkintas šiomis merginomis, jų užsakymus. Pasitiko gražiai, nuvedė kur persirengti, įpylė vandens, užleido muziką. Buvo puiku. Pagarba joms.

 

Raktiniai žodžiai

Striptizo šokėjas mergvakariui Vilniuje, striptizo šokėjas mergvakariui kaina, striptizo šokėjas Vilniuje kaina, striptizas Vilniuje kaina, vyrų striptizas Vilniuje kaina, vyrų viliotinis Vilniuje, vyro viliotinis Vilniuje kaina, striptizo šokis, striptizas, striptizo šokiai Vilniuje, striptizo šokėjai Vilniuje, striptizo šokėjai Vilniuje kaina,

Ir jūs ieškote striptizo šokėjo jūsų mergvakariui?

Skambinkite ir atsakykite mums į šiuos klausimus:

  1. Kelintą dieną ir kur norite jog atvyktų striptizo šokėjas?
  2. Kiek merginų dalyvaus ir kokio amžiaus žmonės?
  3. Kokios programos norėtumėte? Gal turite specialių pageidavimų?

SUSISIEKITE: https://www.salsosritmu.lt/kontaktai

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X