Striptizo šokis mergvakariui Vilniuje | Salsosritmu.lt

Striptizo šokis mergvakariui Vilniuje

Striptizo šokis mergvakariui Vilniuje kainaŠį kartą vėl užsakymas telefonu:

–          „Sveiki, rugsėjo mėnesį 18 dieną mums reikia striptizo šokėjo, kuris sušoktų negrubų, neliečiant jaunosios, subtilų ir gražų viliotinį. Mūsų bus 12 merginų, mes švęsime prie Lentvario (Vilnius) esančioje sodyboje. Striptizo Šokėjo norėtume kokią tais 22 val vakaro. Sakykite kokia jūsų programa ir kokia kaina būtų?“

Atsiverčiau darbo knygą, tą dieną, kuriai prašė striptizo šokėjo ir pamačiau, kad esu laisvas tą dieną. Paaiškinau merginai ką jie gaus, kuo mes skiriamės nuo kitų striptizo šokėjų, priėmiau užsakymą, viską sutarėme ir užverčiau knygą.

Atėjo rugsėjo 18 diena, susiskambinome su koordinatore, dar pasitikrinau iphone per google navigator ar tiksliai randa sodybos koordinates. Mergvakario organizatorė puikiai paaiškino kaip privažiuoti prie sodybos.

Įsėdau į automobilį, pasileidau sau patinkančios muzikos ir išvažiavau 21:30 nakties. Aplinkui buvo tamsu. Ir tas jausmas, – važiuoji aplinkui tamsu ir nežinai kur pateksi, nežinai į kokią aplinką nuvažiuosi, nežinai pas kokius žmones.

Privažiavau Lentvarį, įvažiavau į sutartą gatvę, kurioje buvo posūkis į sodybą ir štai prieš mano akis atsivėrė vartai:

–          „Oho!!!” – pagalvojau, čia tai bent. Karališki vaizdai, kaip tik mūsų karališkai paslaugai. Vartai automatiškai atsidarė, įvažiavau. Čia buvo vidury didžiulis tvenkinys, o aplink tą tvenkinį grįstas akmeninėmis plytelėmis pravažiavimas. Tolumoje matėsi 5 sodybos nameliai, kurie buvo skoningai suprojektuoti.

Pasijutau tikrai puikiai, kai atvažiuoju į tokią aplinką suteikti savo paslaugą – striptizą. Privažiavau ir mane maloniai pasitiko mergvakario organizatorė, su kuria kalbėjomės telefonu. Ji man pasakė:

–          „Eikime, palydėsiu Tave, kur galėsi persirengti“ – padaviau flashą, pasakiau kurią dainą užleisti ir po 7 minučių jau įėjau su striptizo apranga ir pradėjau šokti.

Jaunoji sėdėjo ant kėdės, o šone sėdėjo gal 12 merginų, kurios kai aš šokau žiūrėjo iš šono į mane. Jaunoji buvo apsirengusi gražias pėdkelnes, odinį juodą sijonuką ir sėdėjo kukliai ant kėdės. Šokau per atstumą, prisiminiau žodžius merginų, jog jaunoji kukli, ir nemėgsta būti liečiama.

Tačiau čia jos kaip visada dažniausiai ir suklysta. Kai tik savo seksualiu užpakaliuku priartėjau prie jaunosios, ji pati uždėjo rankas ir pradėjo jį liesti, glamonėti.

–          „Oho kokia kukli jaunoji“ – pasakiau ir visos pradėjo juoktis. Neleidau jai leisti daugiau, atsitraukiau ir šokau per atstumą. Mačiau iš jos akių, kad ji vis laukia, kol aš prie jos prieisiu, ją paliesiu ir leisiu mane paliesti. Aš nėjau specialiai.

Pirmas šokis buvo kaip suerzinimas, net nenusirengiau iki galo, likau po apatiniais. Antrajame šokyje išėjau su kareivio apranga. Seksualiai atsistojau prieš jaunąją, pajudinau klubus ir pradėjau šokti. Pakviečiau ją pašokti. Apsukau, nulenkiau, pakėliau. Jaunoji skrido ore pakelta.

Tai jai suteikė labai didelių, gerų emocijų.  Kai tik padarydavau salsos ritmu kokį sudėtingesnį žingsnelį visos sušukdavo.  Prasidėjo karinė muzika ir aš pradėjau grubiai, seksualiai nusirengti savo karinę aprangą. Visos klykė ir visoms buvo smagu tai žiūrėti, aš šokau savo vienintelei jaunajai. Nusiėmiau seksualiai diržą, jį iškėliau į viršų ir nedidele amplitude seksualiai judinau atsukęs į jaunąją savo užpakalį. Prisiartinau prie jos ir daviau jai pačiupinėti. Šį kartą ji dar drąsiau jį čiupinėjo ir tai buvo visiškai priešinga nei ką organizatorė telefonu sakė, kad ji labai kukli.

Prasisegiau savo karinę uniformą ir liečiau savo krūtinę, seksualiai žiūrėjau į jaunosios akis. Ši įsivaizdavo kaip ji liečia mano krūtinę. Šiame striptizo šokyje aš pilnai nusirengiau ir išdarinėjau visokiausius triukus. Jos visos žiūrėjo, kaip po kareiviška berete yra dalykas kuris vyrą padaro vyru, ir kaip ten viskas juda. Viskas buvo subtilu ir sakyčiau grubu. Tai visiškai skyrėsi nuo pirmojo šokio, kuriame šokau būdamas daktaras.

Trečiajame šokyje aš išėjau su policininko uniforma. Išeidamas iš tualeto, pašvitinau visoms prožektoriumi tiesiai į akis, o labiausia mano prožektorius užkliuvo už jaunosios. Seksualiai nusiėmiau policininko akinius, pakėliau jaunąją, nuvedžiau prie sienos ir apieškojau jos gražų seksualų kūną, kaip kokios nusikaltėlės. Pasodinau ją atgal į kėdę ir pradėjau šokti striptizą. Kaip viskas vyko toliau aš jau nebepasakosiu, o kviečiu ir jus užsisakyti mūsų striptizo programą ir nenusivilsite.

Raktiniai žodžiai:

Striptizo šokėjas Vilniuje, striptizo šokėjas Vilniuje kaina, striptizo šokėjai Vilniuje kaina, striptizas Vilniuje, striptizas moterims, striptizas merginoms, striptizas į namus kaina, striptizo pasirodymas, striptizo šokis, viliotinis, viliotinis moterims kaina, striptizas kaina, striptizas Vilniuje kaina

Striptizo šokis mergvakariui Vilniuje kaina

 

Ir jūs ieškote striptizo šokėjo?

  1. Kuriame mieste, kelintą dieną ir kelintą valandą rengsite vakarėlį? (mums reikia pasižiūrėti ar mes laisvi tuo laiku)
  2. Kiek žmonių ir kokio amžiaus dalyvaus?
  3. Gal turite kokių specialių pageidavimų dėl striptizo?

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X