Vadovė užsiprašė Čipendeilo striptizo | Salsosritmu.lt

Vadovė užsiprašė Čipendeilo striptizo

dovana vadovei čipendeilas striptizasŠį kartą skambutis į telefoną. Atsiliepiu. Jaunos merginos labai malonus balsas. Ji sako:

–          „Sveiki, čia jūsų istorijas iš mergvakarių skaičiau. Mes galvojam dovaną mūsų kolektyvo vadovei. Norėtume, jog atvažiuotų berniukas ir sušoktų striptizą. Paviliotų, paerzintų, nusirengtų drabužius. Daug nereikia..“

Vėl nudžiugau. Man patinka tokie užsakymai, nežinau kodėl. Į darbo knygą užsirašiau antradienį 22 valandą vakaro nuvykti į centrą. Smagiausia buvo tai, jog jų vieta buvo centras. Pasirodo striptizas vyks pačioje darbo vietoje. Čipendeilas – tai yra aš, turėsiu šokti jų darbo vietoje. Čia tai vau.

Įsivaizduok, tu esi vadovė. Tau netikėtai ateina čipendeilas ir pradeda šokti. Kaip reaguotum?

Atvykstu sutartu laiku į jų vietą. Matau kažkokias dėžes, konteinerius. Pasidarė net nejauku. Galvoju, na ir kur aš čia atvykau. Tačiau tai tik buvo pastato užpakalis. Pasitinka mane dvi moterys. Viena jauna, kita vyresnė. Jauna mergina, tai buvo ta kuri užsakė šį čipendeilo striptizą. Ji iš karto pasižymėjo šiltu ir paprastu bendravimu. Man tokie žmonės, negaliu, kaip patinka.

Vyresnioji moteris atnešė kompą, pajungėm mano muziką ir pradėjau eiti link striptizo šokių vietos, kur netrukus čipendeilas judins savo užpakaliuką, pečius, ir seksualiai žvelgs į vadovę.

Vadovė pradėjo šypsotis ir juoktis kai pamatė mane su uniforma. Pasodinau ją ant kėdės, užgesinom šviesą ir pradėjau spektaklį. Buvo sunku įsijausti, kadangi muzika grojo tik iš nešiojamo kompiuterio. Tai gana tyliai. Tačiau darbo kolektyvas, kuris stebėjo čipendeilo striptizą, plojo, ir taip sukūrė praktiškai muzikos ritmą. Čia tai buvo vau. Kas vyko toliau – nepasakosiu. Patys galite nutuokti 😀

Pastabos:

–          Paskambinus, visuomet pasakyti: per ką gros muziką? Pageidautina kad būtų kokios bent kompiuterinės kolonėlės. Jų praktiškai užtenka.  Turiu omeny kolonėlės, kuriose yra dvi mažos kolonėlės ir viena žemų dažnių kolonėlė.

–          Galite užrišti vadovei akis, kad nepamatytų ateinančio striptizo šokėjo – čipendeilo. Taip išlaikysite intrigą, o vadovės širdelė pradės dar labiau plakti.

–          Plokit, šaukit, vadovei įpilkite šampano prieš čipendeilo atvykimą, kad ji jau būtų šilta. Čia nebūtinai, bet rekomenduoju

čipendeilo striptizas vadovei

SUSISIEKITE:http://RoyalStriptease.com – striptizo šokėjai

 

RoyalStriptease

1 komentaras

  1. Gediminas:

    Maladiec Airinai, čia tai istorija 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Show Buttons
Hide Buttons
X